Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Připravte se na Velikonoce včas!

Připravte se na Velikonoce včas!

Redakce Babinet

Přípravy vám ulehčí jarní výbava z obchodů Tesco.

Letošní zima sice mrazům nepřeje, ale i přesto se většina z nás těší na jarní sluníčko, zelenající se stromy a vše ostatní, co s sebou první jarní dny přináší. Jaro vycítily ve vzduchu i obchody Tesco, proto letos přicházejí s novou a originální nabídkou jarního zboží. To zahrnuje stovky novinek, které vám zpříjemní jarní dny, velikonoční svátky i letní grilování s přáteli. Nabídka obchodů Tesco obsahuje stovky výrobků z oblasti zahradního nábytku, grilů a grilovacího náčiní, bytového designu a v neposlední řadě velikonočních dekorací.

Kdo by si nechtěl po dlouhých šedých zimních měsících rozzářit svůj byt či dům veselými tóny a s předstihem počkat na to, až se obdobným způsobem zařídí i příroda? Každý z nás po krátkých zimních dnech touží po sluníčku a veselých barvách, které by nám vylepšily náladu. Kde však pro domácí výzdobu hledat inspiraci? Není nic jednoduššího než zavítat do hypermarketů nebo obchodních domů Tesco a vybrat si ze stovky jarních a velikonočních dekorací – s těmi nebudete muset na jaro už čekat, jarní dekorace vnesou jaro přímo do vašeho domu.

Jak oslavit Velikonoce stylově?

Ne nadarmo se Velikonocům říká svátky jara. Je to první velký jarní svátek, který s sebou přináší radost a veselí. Tesco při této příležitosti každý rok přichází s mnoha výrobky, které odrážejí aktuální bytové trendy. Jen letos nabídnou obchody Tesco přes 300 druhů velikonočních dekorací, které spolehlivě přivolají jaro. Nejlevnější dekorace bude možné pořídit již od 10 korun, nejdražší se potom budou pohybovat kolem 250 korun. Z této široké nabídky patří více než 140 výrobků k naprostým novinkám.

Nejoblíbenějšími velikonočními motivy jsou samozřejmě vajíčka. Vedle nich jsou velmi populární rovněž ostatní motivy, jako například zajíčci, kuřátka a slepičky. K těmto již obvyklým motivům letos přibudou také motivy barevných berušek, motýlů a včeliček všech barev a velikostí. Všechny tyto motivy můžete najít v rozličném zpracování – jako zápichy do květináčů, ve formě dřevěných a keramických figurek, závěsných dekorací, fólií na okna, ale také jako netypické svíčky nebo jako motiv velikonočních ubrousků a ubrusů.

Novinkou letošního jara jsou tvarovatelné zaječí uši a vajíčka posetá beruškami. Velmi zajímavé jsou figurky vajíček posazené na vysokých nohách – ty ocení zejména mladé rodiny vyznávající jednoduchý a střídmý bytový design. V nabídce obchodů Tesco nechybí ani různé modifikace proutěných beránků a zajíčků. Letošní novinkou jsou barevné filcové taštičky s motivy rozkvetlých květin – ty uvítají s otevřenou náručí vaše malé ratolesti, aby v nich pyšně odnesli svou velikonoční výslužku plnou vajíček a laskomin.

Nejtypičtější velikonoční výzdobou, bez které by to na Velikonoce nebylo ono, jsou samozřejmě vajíčka. Tesco jich nabízí celou škálu v různých tvarových a materiálových provedeních. Letošním hitem jsou vajíčka menších velikostí, které můžete zavěsit na větve keřů nebo naaranžovat do velkých sklenic. U vajíček vítězí přírodní zpracování – populární jsou vajíčka kropenatá, hnědá, ale také vajíčka pastelová. Na ústupu jsou metalické barvy, tolik populární v loňském roce, stejně tak jako tradiční modro-bílé kraslice, které se držely na špici několik let. Vajíčka lze použít látková, dřevěná, keramická nebo přírodní v rozmanitém designu a povrchových úpravách.

Oranžová barva hraje prim

Barvou letošního jara je jednoznačně oranžová, která svou svěžestí nejvíce prozáří váš byt či dům. Vedle oranžové barvy je letos velmi populární žlutá, purpurová a zelená – avšak žádná brčálová, nýbrž světlá zelená v odstínu čerstvě rašících lístků. Tyto svěží barvy jsou uplatňovány nejen na všech jarních a velikonočních dekoracích, ale také v oblasti domácího stolování. Tam však existují i jiní favoriti – jsou to barvy evokující nostalgický návrat do minulosti, jako je například hnědá, béžová a šedá. Old fashion styl doplňují stále populárnější embosované motivy a nápisy. Barvě modré bytoví stylisti letos tolik nepřejí – i když mezi zákazníky se drží stále na výši. S barvami si můžeme náležitě pohrát a kombinovat i zdánlivě nekombinovatelné, fantazii se meze nekladou.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip