Babinet.cz  /  Magazín  /  Aktivní život  /  Nově otevřeno: Zaparkujte a pojďte si hrát!

Nově otevřeno: Zaparkujte a pojďte si hrát!

Redakce Babinet

V pasáži Černá růže v Praze bylo otevřeno nové dětské centrum PARK & PLAY. Koncept PARK & PLAY je prvním svého druhu v ČR, holčičky a kluci ve věku od 2 do 12 let si zde mohou užívat činorodé zábavy a kamarádů, zatímco jejich rodiče mají čas vyřídit potřebné pochůzky po městě. Zároveň mají rodiče stoprocentní jistotu, že o děti bude v centru spolehlivě postaráno. Filozofii centra „zaparkuj a hraj si“ podporuje hravá, veselá a uvolněná tvůrčí atmosféra. Na děti čekají všestranně zaměřené kroužky rozvíjející jejich fantazii, představivost, jazykové, pohybové nebo výtvarné schopnosti. Doplňkový program, např. cvičení Pilates a jógy, je připraven i pro dospělé a budoucí maminky. Kmotrou centra se stala režisérka Alice Nellis.

Máte malé děti a potřebujete si vyřídit jednání na úřadech, zajít ke kadeřníkovi nebo na poštu? Život s malými dětmi je pestrý a přináší spoustu malých i velkých radostí. Současně se však často dostáváte do nečekaných situací, kdy byste pro děti potřebovali zajistit spolehlivé hlídání.

Podobně na tom byla i maminka dvou holčiček, Vladimíra Šlegrová a její kamarádka Radka Koláčková, které marně hledaly místo, kde by se jejich děti na hodinku či dvě tvořivě zabavily a zároveň o ně bylo dobře postaráno. Protože podobné místo v Praze nenašly, rozhodly se ho vytvořit. Při přípravě koncepce je inspiroval vlastní životní styl a potřeby maminek malých dětí a zároveň úspěšné fungování podobných zařízení v zahraničí.

Centrum je jedinečné nízkou kapacitou, která zaručuje vysokou kvalitu služeb a individuální přístup ke každému dítěti, po dohodě je zajištěna také speciální péče o děti mladší 24 měsíců. V centru působí zkušení lektoři s odbornou kvalifikací, kteří v rámci kroužků zaměřených na Pilates cvičení, přirozenou výuku jazyků, výtvarné, hudební a další aktivity rozvíjí dětskou fantazii, znalosti a dovednosti. V nabídce centra je i doučování, hlídání dětí doma nebo pořádání dětských oslav. Speciality centra, cvičení Pilates a jógu, mohou využít i dospělí a zvláštní program je připraven také pro budoucí maminky. V rámci všech programů v centru s dětmi lektorky komunikují v českém nebo anglickém jazyce, po předchozí dohodě i ve francouzštině. Rozvrh centra najdete na webových stránkách www.parkandplay.cz, přes web je možné provést také rezervaci a získáte tu i další užitečné informace.

Máte doma malá dítka? Chcete si vyzkoušet jak dětské centrum PARK & PLAY funguje?

Pro tři z vás jsou přichystány vouchery na 3 hodiny pobytu (platí na hlídání i cvičení).

Odpovězte správně na soutežní otázku a vyhrajte pro vaše děti příjemně prožité dopoledne, či odpoledne!

Soutěžní otázka:

Který z uvedených kroužků dětského centra PARK & PLAY je určen nejmladším dětem?

A) Baby club

B) Zpívánky

C) Magické barvy

/odpověď hledejte na www.parkandplay.cz /

POZOR ZMĚNA E-MAILOVÉ ADRESY PRO ZASÍLÁNÍ ODPOVÉDÍ!

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Soutěž začíná 28.3.2007 a trvá do 10.4.2007. Do tohoto dne bude možné odpovědět na soutěžní otázku, která je umístěna na soutěžní stránce zde.Vaší odpověď posílejte na soutezebabinet@gmail.com.

2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví. soutěžní otázku.

3. Již jednou odeslanou odpověď nelze zpětně opravit.

4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru Babinet.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce Babinet.cz a jejich rodinní příslušníci.

5.Ceny pro výherce: 3 x voucher na tři hodiny pobytu.

6. Výherce bude kontaktován serverem Babinet.cz na základě poskytnutých kontaktních údajů ve své odpovědi a domluven způsob předání výhry.

7. V případě, že kontaktní údaje uvedené v registraci nebudou pravdivé, bude vybrán jiný výherce.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip