Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Tip Terezy Maxové: Noční liftingové sérum od Oriflame

Tip Terezy Maxové: Noční liftingové sérum od Oriflame

Redakce Babinet

Když se Petr Lesák na poslední tiskové konferenci na konci ledna Terezy Maxové zeptal na její oblíbené výrobky Oriflame, začala ihned hovořit o Nočním liftingovém séru Emergency Face Lift.

„Při mé práci musím často velmi brzy vstávat, abychom stihli východ slunce, mnohdy několikrát denně měníme make-up a styling, a tak se stane, že končíme o půlnoci, abychom toho stihli hodně nafotit, takže mám za sebou skutečně perný den. Do toho rodinka, Tobík, práce pro nadaci, kolotoč společenských povinností, časté cestování letadlem … zkrátka často toho moc nenaspím. V nabídce Oriflame jsem objevila malý zázrak, Noční liftingové sérum Emergency Face Lift. Když jsou dny, kdy nemám příležitost si dopřát odpočinek a dostatečný spánek, sáhnu po osvědčeném Emergency Face Lift od Oriflame a má pleť vypadá opět odpočatá a svěží."

Spát osm hodin denně… všichni víme, že tak je to správně, ale málokomu se daří dopřávat si tolik hodin spánku. Každodenní povinnosti, starosti a stres nám nedají spát a ráno se probouzíme zlámaní a nedospalí. Říká se, že nedostatečný spánek je největším zrádcem krásné a zdravé pleti. Nad dobrý odpočinek skutečně není, ale dnes na vás již nikdo spánkové manko nemusí poznat. Díky nočnímu liftingovému séru bude vaše pleť ráno vypjatá a zářivější jako po osmi hodinách spánku. Mějte vitální pleť navzdory únavě!

Noční liftingové sérum

Emergency Face Lift and Night Recovery Treatment

Noční liftingové sérum přispívá k ochraně pleti před škodlivými vlivy životního prostředí a UV zářením. Aplikujte noční liftingové sérum tehdy, když víte, že se nevyspíte tolik neboť tak dobře, jak by bylo třeba, když vaše pleť potřebuje rychlé oživení nebo jako intenzivní ošetření jednou týdně. Chcete-li maximalizovat vyhlazující účinky, aplikujte přes sérum ještě váš noční krém. Nanáší se lehkými tahy směrem vzhůru na očištěnou a tonizovanou pleť.

Aktivní složky & jejich účinky:

Revitalin BT – derivovaný z kvasnic, regeneruje pleť a posiluje její přirozený ochranný systém, má pozitivní účinek na proces buněčné obnovy a zásobení buněk kyslíkem

Kyselina hyaluronová – má intenzivní hydratační účinky

Řepkový olej – má protizánětlivé a hydratační účinky; napomáhá snížení škodlivých vlivů UV záření

Výtažek z habru obecného – má adstrigentní účinky

Výtažek z jinanu dvoulaločného –silný antioxidant, který chrání fibroblasty, stimuluje syntézu proteinů a vyživuje pleť, dodává buňkám energii (zvyšuje jejich zásobení glukózou a kyslíkem)

Výtažek z koňského kaštanu – má adstrigentní a zklidňující vlastnosti, zvyšuje prokrvení

Výtažek z arniky - zklidňuje pleť

Výtažek ze zeleného čaje - chrání pokožku před fotostárnutím a poškozením UV zářením, díky obsahu katechinů s výjimečnými antioxidačními účinky

Vitamín E – antioxadační účinky neutralizují poškození, které by způsobily volné radikály, chrání před UV zářením a poškozením ze znečištěného prostředí, zvyšuje hydrataci svrchních vrstev epidermis a zjemňuje povrch pleti

Výtažek z mořských řas - stimuluje unavenou pokožku a osvěžuje ji

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o pleťové kosmetice Oriflame a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip