Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Oblečení pro ženy ve znamení Váhy, které unosíte nejen na podzim. Co vám bude skutečně slušet?

Oblečení pro ženy ve znamení Váhy, které unosíte nejen na podzim. Co vám bude skutečně slušet?

22.9.2023 - redakce Babinet.cz

Hvězdy toho o nás dokáží prozradit víc, než si myslíme. Mimo jiné například i to, jaké oblečení nám bude opravdu slušet. Zatímco minule jsme si řekli, co se hodí k Pannám, tentokrát se zaměříme na ženy ve znamení Váhy, které vládne od 23. září do 23. října. 

foto / Freepik

Ženy ve znamení Váhy

Ženy narozené pod vládou Váhy jsou intelektuálně velmi založené. Mají jemnou povahu a v životě usilují o harmonii a soulad. Mají velký cit pro umění a často bývají samy velmi tvořivé. Ve všem, co dělají, usilují o klid a rovnováhu. Stresu a spěchu se naopak vždy vyhýbají. Z toho často pramení jejich příslovečná nerozhodnost. 

Co se týče módy, Váhy často balancují mezi pánským a dámským stylem. Ve skříni by jim proto nejen tento podzim určitě neměly chybět tenisky a mírně se rozšiřující kalhoty. Dále jsou pro ně naprosto ideální saka, košile a lodičky. Ať už ovšem Váhy vynesou cokoliv, vždy je jejich outfit vyladěn do posledního detailu. 

Barevná paleta pro Váhy

Váhy by se neměly bát zakomponovat do svých šatníků baby růžovou, sytě růžovou, blankytně modrou a nebesky modrou. Právě tyto odstíny jsou pro Váhy naprosto ideální, ačkoliv se jich někdy zdráhají. 

Modrá dokonale symbolizuje jedinečnou sílu Vah, která je v naprostém souladu s duchem jejich vzdušného znamení. Pokud tedy není růžová nic pro vás, modré opravdu zkuste dát šanci. Uvidíte, že si ji zamilujete. 

Kalhotový kostým 

Váhy preferují sladěné odstíny, krásné tvary a čisté linie. Rozhodně by jim proto ve skříni neměl chybět alespoň jeden dokonale padnoucí kalhotový kostým, který lze letos považovat doslova za must have!

Kromě klasických černých obleků, jež mohou působit až příliš tvrdě, zkuste sáhnout po šedé variantě. Právě šedá je navíc barvou podzimu 2023. Co se týče siluety, nemusíte se držet pouze klasických střihů. Velmi oblíbené jsou letos lehce rozšířené delší kalhoty do pasu a cropped sako. Chybu ale určitě neuděláte ani s delším sakem.

Ideálně podobný outfit doplňte elegantními lodičkami a menší kabelkou do ruky. Teniskami s rovnou podrážkou můžete modelu dodat větší ležérnost. Je tedy zřejmé, že bez klasických lodiček a tenisek s rovnou podrážkou se Váhy neobejdou

Košile a zase košile

K džínám, kalhotám, sukni i přes biker shorts. Kvalitní košili lze obléct téměř k čemukoliv. A navíc dokonale splňuje všechna očekávání, která Váhy vůči oblečení mají. Jsou totiž nejen pohodlné, ale zároveň i nadčasové a líbivé. Kromě lehce oversized bílé košile si můžete pořídit  béžovou košili nebo modrobílou košili

 

napsala Dana Klementová

Zdroje: thezodiacstyle.com, elle.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu