Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Kam za podzimními nákupy v Praze? Oblíbená nákupní centra to jistí

Kam za podzimními nákupy v Praze? Oblíbená nákupní centra to jistí

13.9.2023 - redakce Babinet.cz

Nový školní rok se přiblížil až příliš rychle a opět nastává období podzimních dešťů, poklesu teplot a pokud budeme mít štěstí, tak i babího léta. Skvělou zprávou ovšem je, že nové roční období je báječnou výmluvou k tomu, proč si zajít do nákupního centra. Kam se za podzimními nákupy v Praze vypravit?

Za nákupy na Arkády

Praha je nákupní metropolí. Na butiky a obchodní centra narazíte téměř na každém kroku. Do kterých se ale vydat, pokud si chcete užít celodenní nákupy a odměnit se třeba dobrou večeří nebo filmem? Jednou z možností jsou Arkády Pankrác. Sem se dá snadno dostat přímo ze stanice metra, ale pokud se po Praze raději pohybujete autem, není to žádný problém. Na Arkádách na vás čeká hned 140 prodejen na neuvěřitelných 40 000 m². Ať už hledáte cokoliv, na Arkádách to dozajista najdete.

Největší obchodní centrum v Praze

Chcete-li vyrazit do toho vůbec největšího nákupního centra v hlavním městě, vaše kroky by měly směřovat na křižovatku ulic Na poříčí, Truhlářská a Náměstí republiky. Právě tam se nachází OC Palladium Praha. Toto nákupní centrum vás uchvátí 180 nejrůznějšími obchody a bohatou nabídkou občerstvení. Zaparkovat se dá přímo v obchodním domě, ale k dopravě můžete využít také MHD.

Po nákupech prohlídka město nebo návštěva multiplexu

Jakmile budete mít nákupy úspěšně za sebou, můžete se z nákupního centra vydat na prohlídku Prahy, případně strávit příjemný večer v kinosále multiplexu. Záleží pouze na vás, nakolik vás běhání po obchodech zmůže a co budete chtít následně podniknout.

Užijte si příjemné celodenní nakupování v některém z oblíbených pražských nákupních center. Kromě toho, že pořídíte vše z vašeho seznamu, ale třeba i něco navíc, se následně můžete odměnit skvělou večeří či třeba filmem.

 

Zdroj foto: maxbelchenko / Shutterstock.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip