Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Astrologický pohled na druhou polovinu září: Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu

Astrologický pohled na druhou polovinu září: Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu

13.9.2023 - redakce Babinet.cz

Pomalu vstupujeme do druhé poloviny září. Ta nám nabízí fascinující astrologické události, které budou mít přímý vliv na naše životy. Vzhledem k tomu, že hvězdy slibují zajímavé změny, většina znamení tak může zapomenout na nudu a rutinu. Pojďme se tak společně podívat na to, co v následujících dnech čeká například citlivé Raky. Zjistíme také, co schází Rybám, a rozkryjeme si, kdo musí zapracovat na své psychické pohodě.

foto / Freepik

Beran

V pozdním září budou Berani plní energie a chybět jim nebude ani odhodlání. Je čas na nové začátky a odvážné kroky. Nebojte se vyjádřit své myšlenky, které v hlavě nosíte už poměrně dlouho. Můžete také pociťovat větší touhu po fyzické aktivitě, což by mohlo být ideálním impulsem pro objevování nového sportovního zájmu.

Býk

Býci by měli věnovat pozornost svému zdraví a psychické pohodě. Zkuste se více zaměřit na relaxaci a odpočinek. Mohli byste také malinko popřemýšlet o tom, jak se stravujete. Kdy naposledy jste měli vydatnou, chutnou a vyváženou svačinu? Jistě to už bude nějaký ten čas. Zvýšenou únavu pravděpodobně pociťujete právě i v souvislosti s jídelníčkem.

Blíženci

Blížencům se s druhou půlí září vplíží do komunikačních schopností zvláštní a příjemný šarm. Využijte tyto své dovednosti k navazování nových kontaktů. Možná byste se mohli zapojit i do konverzací, které vás jindy nezajímají. Je v nich spousta prostoru pro vyjádření vlastních postojů a názorů. V pozdním září vám právě toto půjde skvěle.

Rak

Pro Raky teď bude důležitý čas strávený s rodinou a blízkými. Nastávají ty nejvhodnější okamžiky pro to, abyste konečně dotáhli do konce dlouhodobě plánovaná rodinná setkání. Stejně tak nastává ideální čas k zútulnění vašeho domova. Zaměřte se také na své zdraví a duševní rozpoložení. Neuzavírejte se do sebe a jděte naproti novým přátelům.

Lev

V těchto dnech budou mít Lvi výjimečnou příležitost k tomu, aby naplno ukázali své vůdčí schopnosti. Buďte proto více odvážní a postavte se novým výzvám v práci i v osobním životě čelem. Neminou vás ani příjemně romantické chvíle s partnerem či partnerkou. V první půlce září jste tuto oblast dosti zanedbávali. Nyní je čas k nápravě.

Panna

Nebojte se investovat čas a peníze do svého osobního rozvoje. To je oblast, na které potřebujete zapracovat už dlouho, což sami intenzivně cítíte. Nyní je tak skvělý okamžik k tomu, abyste zhodnotili své cíle a priority. Pak už se jen stačí rozhodnout, jak s tímto vědomím dále naložit. Nepřešlapujte však stále na místě, jako tomu je doteď.

Váhy

Vaše schopnost najít s kýmkoliv společnou řeč bude v pozdním září ještě silnější než kdykoliv jindy. Tam, kde ostatní budou pouštět hromy a blesky, vy najdete kompromis. To bude mít vliv i na váš společenský život. Ten bude překvapivě více naplněn společenskými událostmi a různými akcemi, což u vás Vah nebývá zvykem.

Štír

Setkáte se s novými lidmi a budete mít chuť vystoupit ze své komfortní zóny. Vaše odvaha a ambice vás posunou o několik kroků dopředu. Možná budete mít chuť rozšířit také paletu vašich schopností a dovedností. Druhá polovina září je vám v tomto směru absolutně nakloněna. Vhodná doba je také pro přehodnocení vašich finančních cílů.

Střelec

Střelce čeká úspěch na poli práce. Budete plní nadšení a odhodlání. Pustíte se do projektů, které vám už dlouho leží na stole, ale zatím jste je nikdy nedotáhli do konce. Přichází senzační a nejvhodnější moment, kdy se můžete pokusit u vašeho vedení prosadit své nápady. To vás pochopitelně nabije energií a objevíte nové motivace.

Kozoroh

Nastává čas, kdy se bude těšit z uznání a odměn za vaši tvrdou práci. Dojde také k bilancování vztahů, přičemž budete mít tendenci být více citliví a empatičtí. Ve vztahu k rodině a domovu můžete pociťovat větší stabilitu, která vám už delší dobu lehce scházela. Hledáte li ideální dobu k tomu, abyste obnovili dávno zpřetrhané rodinné vazby, nastává právě v těchto dnech.

Vodnář

Vodnáři by si měli dávat pozor na toxické osoby, které se kolem nich už nějakou dobu pohybují. Vodnáři sami cítí, že jim někteří lidé škodí a necítí se v jejich společnosti dobře. Zatím se ale ke zpřetrhání kontaktů neodhodlali. V následujících dnech se tato skutečnost drobně změní a Vodnáři najdou odvahu k tomu, aby se těchto nepřejících jedinců zbavili.

Ryby

Ryby se v posledních týdnech cítily velmi unavené a lehce vyhořelé. To se s příchodem druhé poloviny září změní a najdou ztracenou energii. Pomůže jim k tomu fyzická aktivita a dostatek spánku, který už od prázdnin jedinci v Rybách zanedbávali. Rybám se díky malým velkým změnám do života vrátí také schopnost soustředění a trpělivost.

 

napsala Bára Klímová

 

zdroje:

horoskopy.cz

https://astrologify.com/zodiac/september/

https://www.yahoo.com/lifestyle/september-horoscope-store-zodiac-sign-193200720.html?fr=sycsrp_catchall

https://astrologyk.com/horoscope/birthday/autumn

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu