Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte krém Bepanthen Baby pro vaše miminko

Vyhrajte krém Bepanthen Baby pro vaše miminko

10.8.2023 - redakce Babinet.cz

Zdravé dítě, šťastná maminka. Zdravím miminka se rozumí také jeho přirozeně narůžovělá pokožka na zadečku. Tyto partie ale bohužel často postihuje zarudnutí a vyrážka neboli plenková dermatitida. Před ní můžete ochránit vaše děťátko dennodenním používáním masti Bepanthen Baby. Jak to funguje? Na pokožce vytváří prodyšnou ochrannou vrstvu, udržuje ji pružnou a hydratovanou. Pro největší efekt používejte při každém přebalování.

Bepanthen Baby pokožku přirozeně regeneruje a hydratuje, navíc ji chrání před nežádoucím zarudnutím. Má šetrné složení s obsahem mandlového oleje, lanolinu a panthenolu (provitamínu B5), který přispívá k obnově přirozené kožní bariéry. Skvěle se roztírá a na pokožce vytváří prodyšnou ochrannou vrstvu. Udržuje ji pružnou a hydratovanou. Díky svému šetrnému složení je vhodný pro každodenní péči, což je třeba zohledňovat, protože některé jiné přípravky jsou určené až k léčbě opruzenin.

Bepanthen Baby je generacemi ověřený pomocník, kterého ocení zároveň kojící maminky, protože kojení dává poměrně zabrat bradavkám i dvorcům. Mast je osvěží a napomůže namáhanou pokožku regenerovat, hydratovat a zpružňovat.

Kosmetický přípravek Bepanthen Baby má praktické a hygienické balení, které je uzpůsobené vytíženým rukám maminek, lze ho totiž otevřít jednou rukou. Je klinicky testován. Více informací o produktu a inspiraci, jak pečovat o pokožku najdete na www.bepanthen.cz

Hraje se o tři balíčky!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Karla Lierová - Uherské Hradiště, Marian Rohoška - Praha 4, Martin Skala - Řečany nad Labem

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

1listopadka
11.8.2023 06:05

JAKÁ JE OTÁZKA??

1listopadka
20.8.2023 08:55

Kůže se vyvíjí až do tří let

Další soutěže

Náš tip