Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  3 letní must have dámské boty pro plážovou dovolenou. Máte je ve svém šatníku?

3 letní must have dámské boty pro plážovou dovolenou. Máte je ve svém šatníku?

27.7.2023 - redakce Babinet.cz

Ať už vás čeká plážová dovolená v Evropě nebo kdekoliv na světě, tyto 3 letní boty by vám v létě 2023 v botníku rozhodně neměly chybět. Jedná se o stylové modely, které se hodí k elegantním i basic outfitům a vyrazit s nimi můžete prakticky kamkoliv. Jedná se o pantofle ve dvou různých podáních a lehce kontroverzní sandále. 

foto / Freepik

Dámské sandály na platformě 

Dámské sandály na platformě se v létě 2023 staly jednoznačně tím vůbec nejoblíbenějším kouskem dámského botníku. Ačkoliv je mnozí považují za nemoderní a vyčítají jim jejich design, druzí si je pro jejich komfort a styl naprosto zamilovali. Ať už cestou na výlet, na pláž nebo do města, dámské sandály na letní dovolené opravdu využijete. Hodí se k džínovým šortkám, šatům i elegantním kalhotám a slušet jistě budou i vám. 

Nevíte, který model si pořídit? Nejčastěji toto léto ženy volí nestárnoucí černé sandály, které mohou být zdobeny rafinovaným prošíváním nebo menší metalickou ozdobou. Chybu určitě neuděláte ani s béžovými nebo hnědými sandály s výraznou podrážkou

Dámské hnědé nazouváky ve stylu Hermès

Kromě sandálů s vyšší podrážkou jsou letos naprostým must have dámské hnědé nazouváky ve stylu Hermès. Tedy elegantní hnědé pantofle s rovnou podrážkou. Ty obujete k elegantním šatům na slavnostní dovolenkou večeři i k džínovým šortkám a bílé košili na cestě do stánku se zmrzlinou. Působí žensky, elegantně a pro tropickou dovolenou jsou zkrátka jako stvořené. Nejsou příliš výrazné, takže se hodí prakticky ke všemu, ale zároveň rafinovaně podtrhnou každý outfit. Ideálně k nim zvolte kabelku v podobném odstínu. Na celodenní chození nebo náročnější terén však nejsou zrovna vhodné. V tu chvíli dejte raději přednost již zmiňovaným sandálům. 

Pantofle po vzoru ortopedické boty

Zatímco původně byly pantofle Birkenstock považovány za nevkusné a nemoderní, postupem času se z nich stal doslova módní hit. A jinak tomu není ani letos. Nejenže jsou pantofle à la ortopedická bota považovány za trend léta 2023, ale navíc jsou maximálně pohodlné a pro letní výlety naprosto perfektní. Pokud alespoň jedny takové boty nemáte ve svém botníku, je nejvyšší čas to napravit. Záleží jen na vás, zda dáte přednost hnědým, béžovým či klasickým černým modelům, nebo se naopak trochu odvážete a sáhnete po barevných pantoflích nebo těch s metalickými odlesky, které v kombinaci s opálenou pokožkou vypadají naprosto úžasně!

 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://cz.pinterest.com/search/pins/?q=Summer%20shoes%20for%20a%20beach%20holiday%202023&rs=typed 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip