Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Ponožky v sandálech jako trend léta 2023. Zvolit můžete barevné nebo třpytivé ponožky

Ponožky v sandálech jako trend léta 2023. Zvolit můžete barevné nebo třpytivé ponožky

26.6.2023 - redakce Babinet.cz

Když se z módního faux pas stane trend. Tak nějak lze charakterizovat skutečnost, že ponožky v sandálech jsou letos jedním z největších trendů! Které ponožky se do otevřené obuvi nejlépe hodí a proč kromě sandálů vsadit i na další typ otevřené obuvi?

foto / Freepik

Ponožky v sandálech jako výsada Čechů

Jestli jsme jako národ v něčem skutečně proslulí, pak je to jednoznačně nošení vysokých bílých ponožek ve sportovních sandálech. Ironií je, že se tato česká výsada začala čím dál více objevovat na přehlídkových molech a v létě 2023 bude jedním z nejžhavějších trendů. Nosit se ovšem nebudou jen bílé vysoké ponožky v klasických sandálech. 

Většina cizinců, která by měla říct o Češích nějaký „fun fact“, by s největší pravděpodobností zmínila právě tento módní výstřelek. Z nedávných průzkumů dokonce vyplynulo, že si ponožky do sandálů stále bere přibližně každý desátý Čech. Dnes se však nosí trochu jinak a my vám prozradíme, jak přesně. 

Jaké zvolit ponožky do sandálů? 

Aktuálně není nošení ponožek v sandálech nic pro zbabělce. Naopak! Je třeba být na své ponožky v sandálech hrdí a nebát se je ukázat světu. Jedná se o trend vhodný pro všechny, kteří milují pozornost. Obujte proto zajímavé ponožky perfektně se hodící k vašim botám a vyrazte vstříc letním zážitkům. Bát se nemusíte různě barevných, vzorovaných nebo třpytivých ponožek. Populární bývají také volánky a nevadí ani zdobené silonové ponožky. Hlavně ale musí být vysoké! Žádné kotníkové ponožky nevypadají v sandálech dobře. 

Ponožky se budou nosit v sandálech i pantoflích

Co se týče bot, klidně sáhněte po klasických lehce sportovních sandálech, které si vám při pojmu „ponožky v sandálech“ vybavíte. Chybu ale neuděláte ani s pastelovými sandály, na podpatku nebo na platformě, jež jsou velmi líbivé a budou působit ještě mnohem stylověji. Výjimkou nejsou ani nazouvací pantofle bez pásku vzadu. V nich vypadají ponožky rovněž skvěle!

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://cz.pinterest.com/search/pins/?q=socks%20in%20sandals&rs=typed 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip