Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Fantazírující Blíženci nebo samotářské Ryby. Která znamení se nejvíce oddávají snění?

Fantazírující Blíženci nebo samotářské Ryby. Která znamení se nejvíce oddávají snění?

31.5.2023 - redakce Babinet.cz

Všichni nějakým způsobem čas od času o něčem sníme. Skládáme si v hlavě různé plány, mapujeme si přání a pouštíme se do vizí, či do stanovování cílů. Když si to dovolíme, naše představivost může být neutuchajícím zdrojem radosti, úžasu a koneckonců také úspěchu. Ani ten není v souvislosti se sněním vyloučen. Dost možná je tomu právě zcela naopak.

foto / Freepik

V dnešní uspěchané době však bohužel nemáme na takovéto intenzivní snění mnoho času a připravujeme se tímto o příjemné zklidnění a zastavení. Jsou však ale znamení, která jsou v disciplině zvané snění, mnohem zdatnější a urputnější než jiná. Pojďme se tak společně podívat na ty největší snílky. Rozhodně mezi nimi najdete alespoň jedno znamení, u kterého byste takovou schopnost nečekali.

Blíženci

Blíženci si vědomě a intenzivně hýčkají svou kreativitu a fantazii. To jsou pro ně dva nosné kameny, jde li o snění. Díky těmto dvěma pilířům mohou svou mysl často nechat dokonale bloudit. Na základě tohoto, Blíženci prověřeného, postupu pak získávají nejrůznější inspirace. Ty samy o sobě nejsou ničím, ale díky takové kreativitě Blíženci často dosahují právě těch cílů, které si vysnili. Blíženci mají uměleckou duši a svět vidí v zářivých barvách. To jejich snění krásně nahrává.

Lev

U Lvů můžete velmi často pozorovat neklid a roztěkanost. Takovými bývají i díky svému snění. Lépe řečeno, z důvodu nemožnosti pořádně a naplno snít tak, jak by si přáli. Lvi bývají velice nesoustředění a dokáže je rozhodit každá maličkost. Zároveň ale snít potřebují a to dokonce ve značné míře. Sami sobě si ale svou roztěkaností snění blokují. To se jim pochopitelně nezamlouvá a poté bývají nepříjemní. Přitom jsou to oni, kdo má tento, pro ně důležitý, proces v rukách.

Štír

Na jednu stranu je Štír jedním z nejpřízemnějších znamení, ale paradoxně zároveň platí za jednoho z největších snílků. Štíři jsou obecně velmi zvláštní znamení, u kterých si můžeme výrazných paradoxů všimnout více, než je tomu u ostatních. Štíra tak nikdy nepřistihnete při bezmyšlenkovitých toulkách a v zápalu snění. Toto Štír nedělá. Štír sní takřka řízeně a sny si hodlá plnit. Nestaví vzdušné zámky, ale stanovuje si dosažitelné mety.

Střelec

Střelcův mozek se nikdy nezastaví. Jede v jednom kuse na plné obrátky a stimulaci Střelec spatřuje i tam, kde by ji ostatní hledali jen velice obtížně. Účastní li se například Střelec nějaké schůzky či přednášky, v hlavě mu běží několik scénářů, jak přidat na poutavosti. I z tohoto důvodu však není schopen si své sny plnit. Žádný sen a žádná meta pro něj totiž není dost. Kdykoliv Střelec sní, už přemýšlí, jak cíl posunout ještě o kousek dále. Vytrvale však sní dál.

Ryby

Jedinci v Rybách jsou fascinující. Umí být sami se sebou o samotě i velmi dlouho. Sami sobě umějí naslouchat, třídit myšlenky a mají schopnost dobře se vnímat. Toto všechno umí jen málokdo z nás. Ryby absolutně milují, když se mohou o samotě a v tichu oddávat svému pestrému snění. Často se k intenzivnímu snění uchylují i tehdy, když prožívají nepříjemnou realitu. Do snů unikají schválně a náramně si takový únik užívají. Pracují tak i na své psychické pohodě.

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://www.yourtango.com/2018311607/horoscope-six-daydreamer-zodiac-signs-according-astrology

https://www.yourtango.com/2016292111/nine-reasons-pisces-are-most-confusing-zodiac-sign

https://www.dailyhoroscope.com/articles/dreams-meaning-horoscope

https://www.horoscope.com/zodiac-signs

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip