Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Trendy jarního a letního oblečení pro ženy ve znamení Blížence

Trendy jarního a letního oblečení pro ženy ve znamení Blížence

23.5.2023 - redakce Babinet.cz

Jelikož slunce vstoupilo do znamení Blížence, nastává nejvyšší čas si představit, které kousky budou letošní léto ženám narozeným v tomto období skutečně slušet. Blíženkyně, víte, co by vám během jara/léta 2023 nemělo určitě chybět v šatníku? 

 

foto / Freepik

Ženy ve znamení Blížence

Ženy, které se narodily ve znamení Blížence, jsou ztělesněním hravého intelektu, otevřené povahy, zvědavosti a bystrého vtipu. Blíženkyně se snadno přizpůsobí, ve svém úsilí a snech však neustoupí ani o krok. Tuto svoji dualitu pak vyjadřují prostřednictvím svého oblečení s inklinací k okázalým siluetám a nekonvenční, ale přesto funkční módě. 

Blíženkyně mají zpravidla temperamentní šatník plný výrazných kousků, ale dokáží ocenit i zdánlivě nepatrné detaily.

Slunečná žlutá a metalické odlesky

Fakt, že Blíženkyně milují barvy, jde letos ruku v ruce s trendem číslo jedna, a tedy pestrými a barevnými outfity, které doslova ovládnou jaro/léto 2023. Kromě klasických monochromatických modelů letos bude in doslova barevná exploze. Kombinovat se budou barvy z protilehlého spektra barevné škály a Blíženkyně by tento trend určitě neměly přehlížet. V jejich případě lze za nejvhodnější považovat slunečnou žlutou, neonové barvy i metalické odlesky

Neutrální dámský kalhotový kostým

Protože jsou Blíženkyně praktické ženy, chybět jim letos ve skříni nesmí alespoň jeden dámský kalhotový kostým, jenž je rovněž velice trendy. A i když jsou syté barvy pro vás tím pravým, v tomto případě zkuste dát přednost neutrálním odstínům, jako je například béžová, černá či hnědá. Kostýmek v takové barvě vám vydrží v šatníku mnohem déle, než pokud byste si pořídila sytě růžový komplet. 

Elegantní mikro podpatky 

Obvykle dávají Blíženkyně přednost pohodlným a stylovým teniskám. Čas od času však chtějí do společnosti vyrazit jako skutečné dámy, a tak je třeba na to řádně připravit i jejich botník. Není hned zapotřebí sahat po lodičkách na extra vysokém jehlovém podpatku, ale jak jsme již psali, letos budou in také mikro podpatky, které působí maximálně žensky, ale přitom vás z nich nebudou bolet nohy ani po celodenním chození.

napsala Dana Klementová


Zdroj: https://thezodiacstyle.com/gemini-fashion-style/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip