Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Oversized, pruhovaná i denim aneb Která košile vám letos nesmí chybět ve skříni?

Oversized, pruhovaná i denim aneb Která košile vám letos nesmí chybět ve skříni?

3.5.2023 - redakce Babinet.cz

Košile představují jeden z nejzákladnějších kousků dámského šatníku. Unosíte je po celý rok a hodí se téměř kamkoliv. Tohle jsou tři nejžhavější modely, které by vám podle nás letos ve skříni určitě neměly chybět. 

 

foto / Freepik

Oversized barevná košile

Kromě klasické bílé košile, která je naprostým must have, vsaďte letos na trochu výraznější variantu. Konkrétně tedy na oversized košili ve výrazné barvě. Ač by se mohlo zdát, že podobný kousek příliš neunosíte, opak je pravdou. Zatímco během letní dovolené u moře ji můžete jednoduše přehodit přes plavky, ve městě ji naopak oblečte ke stejně syté sukni či kalhotám akorát v opačném odstínu. Právě color blocking, který spočívá v kombinování barev z protilehlého spektra barevné škály, je totiž letos velkým hitem. 

 

Jestliže je na vás ale kombinace více výraznějších barev příliš odvážná, nebojte se zelenou, modrou nebo růžovou košili volnějšího střihu obléct k džínovým šortkám či bílým kalhotám.

Bledě modrá pruhovaná košile 

Pruhy byly, jsou a zřejmě i vždycky budou trendy. A jinak tomu není ani letos. Obzvlášť se pak toto jaro a léto budou nosit světle modré košile s jemnými bílými pruhy. Střihu bude opět dominovat spíše volnější varianta a co se týče materiálů, nejideálnější jsou pro léto bavlněné košile, košile s vysokým podílem organické bavlny či lněné košile. 

Denim košile

Denim se v minulém roce těšil velké oblibě a jeho popularita bude strmě stoupat i letos. Džínová košile je proto dalším kouskem, který ve svém šatníku skutečně využijete. Bát se určitě nemusíte ani all denim outfitů, které budou tvořeny džínovou košilí a sukní nebo džínovou košilí a riflemi. In jsou letos také džínové kabelky, a dokonce i džínové boty. Rovněž lze denim košili zkombinovat s černými kraťasy a černými sandály. 

napsala Dana Klementová

Zdroj:

https://cz.pinterest.com/search/pins/?q=Oversized%20color%20shirt&rs=typed

https://cz.pinterest.com/search/pins/?q=striped%20womans%20shirt&rs=typ 

https://cz.pinterest.com/search/pins/?q=denim%20shirt&rs=typed

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip