Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Tipy svatební koordinátory ze zámku The Old Yard Rychvald, které nesmí chybět ani na vaší svatbě

Tipy svatební koordinátory ze zámku The Old Yard Rychvald, které nesmí chybět ani na vaší svatbě

21.4.2023 - redakce Babinet.cz

Zámek The Old Yard Rychvald je svatební místo číslo jedna. Nachází se v Rychvaldu, pouhých pár kilometrů od Ostravy. Je to místo s jedinečnou atmosférou, díky které na váš „Den D“ nikdy nezapomenete vy ani vaši hosté. Sídlo, ze kterého doslova dýchá historie, postavili v 16. století Barští z Baště, poté bylo majetkem Mönnichů, Lariš-Mönnichů a koncem 19. století přešlo do rukou knížat ze Starhemberku.

 

Zámek umí pro váš dokonalý svatební den zajistit vše potřebné. Prostory jsou přímo ideální pro velkolepé oslavy a svatby. Svatební obřad můžete mít v zámecké zahradě, secesním altánu nebo na břehu jezírka s lekníny. Pro církevní obřady je zde dokonce vysvěcená zámecká kaple. Využít lze i vnitřní prostory a sály, venkovní nádvoří či působivá zámecká sklepení.

Ubytováni budete v zámeckých pokojích, zařízených odborně zrenovovaným starožitným nábytkem. Zámek nabízí služby 4* hotelu. Hostinu lze mít venkovní nebo zámeckou, o občerstvení se postarají ty nejlepší cateringové firmy. Zámecká zahrada nabízí spoustu zajímavých zákoutí pro svatební fotky. Pro odlehčení můžete pro vás a vaše hosty domluvit i prohlídku zámku.

Vzhledem k situování zámku nehrozí při oslavách rušení nočního klidu. Profesionální tým se postará o organizaci akce na klíč tak, abyste si mohli vše užít dle vašich představ a zcela bez starostí.

Součástí profesionálního týmu je také svatební koordinátorka Ing. Veronika Musialová. A právě Veronika přináší několik nápadů pro vaši svatbu. Jsou to tipy, které dnes „frčí“ a nešlápnete s nimi vedle.

  • Barva letošních svateb je magenta. Tato nádherná a výrazná barva je navíc, v kombinaci se zlatými doplňky, zcela nepřehlédnutelná.
  • Na svatební hostině jsou působivé kulaté stoly. Je to spíše americký styl designu se specifickým konceptem zdobení (vysoká váza s květinou uprostřed stolu).
  • V podvečer vypadají famózně neonové nápisy.
  • „In“ jsou odpočinkové chillout zóny. I když to tak nevypadá, svatba je někdy náročná a příjemných míst na klidný odpočinek není nikdy dost. Trendy je moderní koutek s vodními dýmkami, pro dámy prosecco vozík s míchanými koktejly, pro pány rumový a ginový koutek.
  • Oblíbené jsou také tzv. „fotokoutky“, které zajistí nejen skvělou zábavu dospělým i dětem, ale také nezapomenutelnou památku v podobě vtipných fotografií.
  • V létě jsou ideální obřady pod širým nebem, krásné počasí k tomu přímo vyzývá. „Na zámku Rychvald máme 6 různých míst, kde je možné mít obřad v zámecké zahradě. Každé z těchto míst má také skvělé „entrée“ pro nevěstu a „wow moment“ jejího příchodu“, vysvětluje Veronika.

Zámek je ideální pro svatby, nejrůznější oslavy, firemní eventy, ale i pro „pouhý“ zasloužený odpočinek. Pro darování zážitku můžete využít i dárkový poukaz. Zámek Rychvald je chráněn jako kulturní památka České republiky. Více informací a kontakt najdete na webových stránkách www.old-yard.com.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip