Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Nejobdivuhodnější vlastnosti podle znamení zvěrokruhu: U Raků intuice, s Pannami přichází něžnost

Nejobdivuhodnější vlastnosti podle znamení zvěrokruhu: U Raků intuice, s Pannami přichází něžnost

18.4.2023 - redakce Babinet.cz

Každý máme své silné a také slabé stránky. V něčem výrazně vynikáme a v něčem naopak mimořádně pokulháváme. To je běžná paleta rozmanitostí, kterou známe všichni. Pak jsou tady ale vlastnosti, které nemá každý, a jsou záležitostí individuality. Takovouto mimořádnou vlastnost, pro kterou nás okolí obdivuje, najdeme u každého znamení. My se nyní na tyto vlastnosti podíváme konkrétně.

foto / Pexels

Beran

V souvislosti s Berany se nejčastěji skláníme před jejich mimořádnou vlastností či schopností, kterou je jednoznačně rozhodnost. Ta prostupuje každou buňkou Berana a není rozhodnějšího znamení. Beran s touto schopností navíc zachází velmi efektivně a nebojí se jít ani proti proudu. Po čase se tak nakonec téměř vždy ukáže, že rozhodnutí Berana bylo absolutně správné.

Býk

Trpělivost, trpělivost a znovu trpělivost. Trpělivost Býků je až fascinující a jejich nejbližší okolí to o nich dobře ví. Potřebujete li, aby někdo ohledně vás či vašich záležitostí projevil pořádnou dávku trpělivosti a tímto způsobem vám v podstatě pomohl, obraťte se na Býka. U těchto jedinců je bezmezná trpělivost sázkou na jistotu.

Blíženci

Kdykoliv zatoužíte po tom, aby se ve vašem životě odehrálo něco nepředvídatelného, nenadálého a senzačního s nádechem sladkého tajemna, přimkněte se k Blížencům. Mají v tomto ohledu ohromný dar. I tu nejobyčejnější záležitost umějí zabalit do lesklého dárkového balení, které je podmanivě obestřeno tajemstvím a záhadným charakterem.

Rak

Silně vyvinutá intuice Raků je pro okolí návyková. Když sledujeme Raka, který je mistr naslouchání a následných analýz, těm vnímavějším běhá mráz po zádech. To, jak intenzivně Rak pracuje s lidmi a vnímá jejich duševní rozpoložení, nenajdeme u žádného jiného znamení. Rak je v této rovině extrémně sensitivní a to společnost velmi přitahuje.

Lev

Lidé, kteří se pohybují v těsné blízkosti Lvů, bývají velice často na rozpacích. Někdy jsou jako na trní příjemně, jindy to tak vlídné není. Za tím vším nestojí nic jiného, než velmi výrazná vlastnost Lvů. V jejich případě mluvíme o upřímnosti. Lev si nikdy nebere servítky a brzdu nepoužívá. Řekne i to, co si všichni ostatní jen mlčky myslí.

Panna

Otevřená náruč, pochopení, vlídnost, touha se domluvit a pochopit. To vše činí Panny znamením, jehož výraznou vlastností je něžnost. Tu na Pannách obdivuje také jejich okolí. S ohledem na jejich něžnou notu k nim nakonec také přistupujeme. Většina z nás si tak do nepříjemné konfrontace s Pannou jít nedovolí. Nechceme totiž jejich křehké schránce nijak ublížit.

Váhy

Principielní Váhy. S potřebou ctít zajeté principy se u Vah setkáte téměř denně. Váha nikdy neuhne, a i kdyby byl princip sebebolavější, Váha se touto cestou stejně vydá. Jemně a jen tak mimochodem k tomu inspiruje i ostatní. O Vahách se tak v podstatě dá říci, že nás ostatní dělá lepšími a podporuje svými postoji osobitost jiných lidí.

Štír

Štíři jsou v jistém ohledu nemilosrdní, což je zároveň i něco, co na nich dnes a denně obdivujeme. Štír vás nikdy nenechá stavět si vzdušné zámky a má nutkavou potřebu seznámit vás s riziky falešných hodnot, i když o to v určitou chvíli vůbec nestojíte. Na jednu stranu vás tato vlastnost Štíra chrání a ušetří vám spoustu negativních zkušeností, ale na stranu druhou vás to samo o sobě může ranit.

Střelec

Střelci jsou od hlavy k patě zahaleni do sebejistoty. Nikoliv však do takové, která by snad zaváněla přemrštěným sebevědomím či samolibostí. Naopak. Touto výraznou vlastností Střelci umějí nakazit ostatní a často popostrčí ke kuráži i ty nejnesmělejší a nejbojácnější jedince. V mnoha případech se jedná přímo o dobrý skutek a skutečnou pomoc.

Kozoroh

Kozoroh je mistr v předvídavosti. Když cokoliv plánuje obyčejný smrtelník, Kozoroh má už dávno dva záložní plány a jasně vidí o dalších dvacet kroků dál. Není proto divu, že za Kozorohem často docházíme pro radu. Víme, že se nám jí dostane a bude mít nesmírnou váhu. Pokud tak Kozorohům správně nasloucháte, vyplatí se vám to.

Vodnář

Vodnáři žijí současností a umějí si užít přítomný okamžik. Takovou disciplinu by mohli přímo vyučovat. Zajímavý zážitek spatřují i ve chvíli, která je pro ostatní absolutně všední a všechno si umí užít naplno. Nepotřebují, aby šlo o něco velkého a senzačního. Onu zajímavost všemu vetkne Vodnář sám. A právě toto je jeho obdivuhodná vlastnost, kterou mu mnohdy závidíme.

Ryby

Potřebujete li pozitivní vzpruhu a zbrusu nové růžové brýle, obraťte se na Ryby. Ty vidí svět v těch nejsvětlejších barvách a na každém vytrvale hledají to lepší. Nutno podotknout, že to nakonec také v drtivé většině najdou a upřímně se z toho radují. Na pesimistické scénáře Ryby neslyší a vystřihnou vám z patra několik pozoruhodných důvodů, proč k nim nedojde.

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://www.astrology.com/zodiac-signs

https://www.skyhoroscope.com/horoscope-2022

https://www.dictionary.com/e/horoscope-meaning/

https://nypost.com/article/which-yellowjackets-character-are-you-based-on-your-zodiac-sign/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip