Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Barevné, kožené i oversized aneb Jaké blejzry budou letošní jaro nejvíce trendy?

Barevné, kožené i oversized aneb Jaké blejzry budou letošní jaro nejvíce trendy?

27.3.2023 - redakce Babinet.cz

Blejzry se poslední dobou řadí mezi nejstabilnější kousek dámského šatníku. Obzvlášť oblíbené jsou pak během jara a léta. Dámy, víte tedy, jaké blejzry budou letošní jaro nejvíce trendy? Na své si přijdou milovnice veselých barev i koženého designu. 

 

foto / Freepik

Oversized blejzry

Oversized móda sklízí poslední dobou čím dál větší úspěch. A oversized trend se proto rozhodně nevyhnul ani tolik oblíbeným blejzrům. Jestliže tedy zvažujete, že byste si nějaké to sako také pořídila, ideálně sáhnete po tom, které vypadá, že je vám alespoň o dvě čísla větší. 

Právě na jaře 2023 budou největším favoritem supervelké siluety, realizované v blejzrech inspirovaných pánským oblečením s pevnými rameny a extra dlouhými rukávy. Skvěle pak taková saka vypadají s přiléhavými kalhoty a boty na podpatku.

Hravé barvy

I když astronomické jaro už začalo, ne vždy tomu odpovídá i počasí. Vneste proto do svého šatníku trochu pestrých barev, které rozjasní i ten nejpochmurnější den. Barevné blejzry totiž budou letošní jaro rovněž velkým hitem. 

Nejvíce se budou nosit zejména limetková, kobaltově modrá, zelená, sytě oranžová a baby pink saka. Po kterém z nich sáhnete na jaře 2023 vy?

Kožené blejzry

Kožené kousky sklízejí značný úspěchu již od poloviny roku 2022. A právě kůže se pro tento rok spojila s tolik oblíbenými saky a vzniklo z toho něco naprosto skvělého. Kožené blejzry jsou naprostou dominantou jara 2023. Sluší všem ženám a hodí se pro jakoukoliv příležitost. Působí stylově, a přitom nadčasově a vkusně. 

A ani vegani určitě nebudou o tento trend ochuzeni, neboť současná módní scéna nabízí nepřeberné množství blejzrů z mnoha umělých možností. Na první pohled přitom nejsou koženkové blejzry s těmi koženými k rozeznání. 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://www.whowhatwear.co.uk/blazer-trends-2023/slide16 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip