Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Skrytý talent podle znamení zvěrokruhu: Berani jako rození vyjednavači, Štíři mají tah na branku

Skrytý talent podle znamení zvěrokruhu: Berani jako rození vyjednavači, Štíři mají tah na branku

27.3.2023 - redakce Babinet.cz

Občas má každý z nás pocit, že není dostatečně dobrý. Sem tam si připadáme bez talentu a představujeme si, že když se dovednosti rozdávaly, my jsme zrovna stáli v jiné frontě. Kdykoli tak zase budete mít pocit, že na vás nezáleží nebo že vás svět nepotřebuje, vraťte se nohama na zem a vzpomeňte na svůj skutečný, byť skrytý talent. Který to je, podle znamení zvěrokruhu?

foto / Freepik

Beran

Berani oplývají nezlomnou duševní sílou a vírou v sebe sama. Hodně si věří a klidně si troufnou i na cíle, které ostatní vzdávají už v počátcích. Talent Beranů pak spočívá především v jejich fascinující schopnosti brilantně vyjednávat. To jim jde absolutně dokonale, přirozeně a s lehkostí. Vyjednávat umí i s člověkem, se kterým se ostatní nedomluví.

Býk

Pokud vás bude chtít dostat, odzbrojit a potěšit Býk, pozve vás do své kuchyně. Tam je jako ryba ve vodě a jeho kulinářský talent je nepřehlédnutelný. Býkova paleta famózních jídel je nekonečná a vždy vás něčím překvapí. O svém talentu Býk dobře ví, a když je potřeba si něco ke svému prospěchu pojistit, neváhá jej zapojit do hry.

Blíženci

Blíženci jsou skvělí diplomaté. Pro jedince v Blížencích není žádný problém cokoliv dojednat, jde li o diplomatickou cestu. Zrozenci Blíženců dobře ovládají i komplikovanou komunikaci a nabídku protistraně vyloží tak, že ji nelze odmítnout. A to i v případě, že je nabídka pro oponenta nevýhodná. Blíženec umí věci vykreslit tak, aby lidi dostal tam, kde je chce mít.

Rak

Talent a umění Raka jednoznačně spočívají ve schopnosti naslouchat. Bývají z nich skvělí psychologové a terapeuti nejrůznějšího zaměření. Jsou velmi sensitivní a slyší i to, co jim neříkáte. Tento jejich nesporný talent umí Raci cíleně využít nejen ve prospěch vlastní, ale také k tomu, aby opravdově pomohli ostatním.

Lev

Lvi se velice obratně pohybují na poli architektury. Málokdy ale svůj talent objeví a často se věnují povoláním, ve kterých nejsou zcela šťastni. Až později, kdy se Lvi k architektuře náhodou nachomýtnou, se o svůj talent začnou zajímat trochu více do hloubky. Ve většině případů u tohoto zaměření nevydrží a jako bytoví architekti se smyslem pro detail radí jen svým blízkým.

Panna

Parketa Pann je organizování. Vše, co se týká puntičkářského plánování, je jim absolutně vlastní a je na ně v tomto ohledu neotřesitelné spolehnutí. U Pann tento talent většinou objeví někdo jiný a trvá dlouho, než nesmělou Pannu přesvědčíte o tom, že je v něčem lepší než ostatní. Panna o sobě dost pochybuje a spoustu svého talentu a času promrhá.

Váhy

Váhy jsou úžasnými průvodci, když jde o seberozvoj. Často pracují s mládeží, ze které se snaží vykřesat to nejlepší. A daří se jim to. Ani u dospělých však s tímto svým talentem Váhy nepohoří. Jde li o seberozvoj, jsou inspirativními tahouny a změní vás k nepoznání. I z jedinců bez špetky sebevědomí umí udělat zářící hvězdy.

Štír

Štíři mají velmi pozoruhodný talent, který se v dnešní době nesmírně hodí. Mají totální tah na branku. Štír je schopen rozpitvat problém na nejmenší částečky, vše zanalyzuje, dá si dostatek času na vyhodnocení a poté jde bez skrupulí na věc. Tvrdě, nevyhýbavě a úspěšně. Díky tomuto svému talentu často tahá z bryndy i své neúspěšné přátele.

Střelec

Střelci a jejich věčný úsměv. Přesně to je jejich dar i talent v jednom. Nakažlivá pozitivita je neoddělitelnou součástí většiny Střelců a obratně ji umí předat dál. Střelec vás nebude chlácholit prázdnými větami, aby vám zlepšil náladu. Naopak. Přehodí na vás promyšleně s lišáckým úsměvem těžká témata a pak čeká na moment, kdy si všimnete své schopnosti pohybovat se v nich.

Kozoroh

Kozorozi jsou proslulí svou schopností vybočovat z davu. To jim jde samo a automaticky. Nemají strach odlišovat se a jsou také mnohem výkonnější, když například pracují sami. Jejich talent spočívá v logickém myšlení a schopnosti předvídat. I proto mají spoustu úspěšných firem či nejrůznějších projektů. Od Kozorohů se můžeme mnohé naučit, jde li o úspěch a vytrvalost.

Vodnář

Vodnáři neumí přihlížet nepravostem a nespravedlnosti. Vždy se snaží bojovat za slabší a neváhají se za takové jedince a menšiny hlasitě postavit. A to klidně i na veřejnosti. Jejich talent je tak kombinací dokonalého mluveného projevu a neutuchající odvahy. Jakmile má Vodnář možnost toto skloubit, neváhá ani vteřinu a boduje.

Ryby

Ryby mají až děsivý dar, díky kterému přímo nahlížejí do lidských duší. Ryby cítí i to, co ostatní nemají šanci postřehnout. Ryby ví, jak vám je, aniž byste se jim slovem zmínili. Ve vašem nitru Ryby čtou jako v otevřené knize a vy tomu nemůžete nijak zabránit. Se svým talentem pak Ryby většinou nakládají pro dobro věcí, ale ani zneužití takového daru není některým Rybám cizí.

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://www.bustle.com/life/each-zodiac-signs-hidden-talent-astrologer

https://www.allure.com/story/zodiac-sign-personality-traits-dates

https://gostica.com/astrology/hidden-talents-according-to-your-zodiac-sign/

https://cultureastrology.com/blog/your-hidden-talents-zodiac-sign/

https://www.elitedaily.com/p/your-hidden-talent-according-to-your-zodiac-sign-8164011

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip