Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Šarmantní Kozorozi a podléhající Raci. Nejen to jsou největší nevěrníci podle znamení

Šarmantní Kozorozi a podléhající Raci. Nejen to jsou největší nevěrníci podle znamení

24.3.2023 - redakce Babinet.cz

Nevěra asi není nic, co bychom si všichni nutně museli vyzkoušet. To ale nemění nic na tom, že by vztahy s takovýmto nádechem přestaly existovat. Nevěra tady byla vždy, je tady i dnes a pravděpodobně ani v budoucnu nevymizí. Pojďme se tak podívat na znamení, která mají k nevěře a chvilkovým románkům nejblíže. Najdete mezi nimi svého partnera? Nebo mezi nevěrná znamení patříte snad i vy sami?

foto / Freepik

Beran

První z nejnevěrnějších znamení je překvapivě Beran. Ten je obecně férový, čestný, spolehlivý a kdykoliv připravený podat pomocnou ruku. A pokud jde o vztahy, i v souvislosti s nimi čestný a férový nadále zůstává. Avšak s tím rozdílem, že se narovinu zpovídá pouze nelegitimnímu partnerovi. Jedinci v Beranovi nikdy své bokovce lhát nebudou. Neslibují modré z nebe nebo rozvod. Narovinu řeknou vše, jak je. Doma ale budou zatloukat, zatloukat a zatloukat. Konkrétně Beran je znamením, které se přiklání k tomu, že dobře provedená nevěra dlouholetá partnerství okoření a posílí.

Rak

Raci jsou jedno z nejemocionálnějších znamení zvěrokruhu a není proto divu, že velmi rádi a často podléhají nejrůznějším pokušením, jde li o city a milostné avantýry. Raci si s ohromnou oblibou cíleně doplňují vzrušení a adrenalin. To vše ale jen v souvislosti se vztahy a s nevěrou. V jiných oblastech jsou maximálně konzervativní. Raci milují milostné hry a kdykoliv o ně někdo projeví zájem, stojí je to spoustu úsilí, když nechtějí podlehnout. Rak poté nevěru utajit sice umí, ale jeho svědomí mu nedá spát. To se bohužel negativně propisuje do vztahu oficiálního.

Kozoroh

Vzhledem k nekonečnému charisma Kozorohů se snad ani nemůžeme příliš divit tomu, že právě je na seznamu nevětších nevěrníků najdeme. Je nesmírně obtížné si u mužů i žen ve znamení Kozoroha nevšímat jejich nepřehlédnutého a silně okouzlujícího šarmu. Většině Kozorohů zkrátka nelze odolat a milenecké vztahy s nimi začínají a končí, než se nadějeme. Kozoroh se totiž rychle začne nudit. To ale platí jen pro vztah, který má bokem. V oficiálním partnerství setrvávají Kozorozi velice dlouho a jsou mistři v utajování nevěry.

Ryby

Ryby jakožto znak duality přirozeně tíhnou k pokušení, jestli tráva náhodou někde není zelenější a zda by je přece jen ten jejich protiklad nemohl obohatit. U jedinců v Rybách je tahle oblast utajovaných vztahů poměrně zvláštní věc, protože Ryby jsou svým způsobem věrné až za hrob a k legitimnímu partnerovi nesmírně tíhnou se vší oddaností. Když už se do románku pustí, jakoby překračovaly svůj stín a mají pak nejvíce co dělat hlavně samy se sebou. Největší potíží u Ryb je přiznání, které většinou rozbije vše, co dlouho a pracně s partnerem budovaly.

Blíženec

Blíženci jsou dvě osobnosti v jedné. Je potřeba si uvědomit, že to mají těžké i sami se sebou, natož pak v oblasti vztahů. Nevěře cíleně a vědomě odolávají neskutečně dlouho. Jakmile už však své druhé našeptávací já nezvládají ignorovat, neubrání se a podléhají se vším všudy. Blíženci pak ale často neví, jak z paralelních vztahů nonšalantně vycouvat a začíná kolečko problémů a zůstává v nich hořkost. Tyto negativní a nepříjemné zkušenosti se u Blíženců velmi často opakují. Nutno podotknout, že partneři některých Blíženců pak velmi trpí a žijí v neustálém střehu.

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://www.verywellmind.com/warning-signs-your-spouse-is-cheating-2300652#:~:text=The%20following%20might%20be%20signs%20of%20infidelity%2C%20but,before.%20Your%20spouse%20becomes%20more%20critical%20of%20you.

https://www.webmd.com/sex-relationships/signs-cheating

https://www.allure.com/story/how-each-zodiac-sign-cheats-in-relationships

https://www.yourtango.com/2017305896/zodiac-signs-ranked-most-least-likely-be-serial-cheaters-relationships

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip