Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Tchyně podle znamení zvěrokruhu: Lvice je tvrdá, žena v Beranu bojuje o syna

Tchyně podle znamení zvěrokruhu: Lvice je tvrdá, žena v Beranu bojuje o syna

17.3.2023 - redakce Babinet.cz

Vyjít s tchyní je občas stejně tak složité, jako vyjít s námi. Maminky, které mají dcery, většinou vztahy se svými zeťáky zvládají levou zadní. Možná je to i tím, že muži tolik neřeší malichernosti a nečiní jim potíže brát ženy takové, jaké jsou. Stejně to mají i s tchyněmi. Pravděpodobně i proto to bývají jejich miláčci. Když však jde o vztah snachy s tchyní, může to skřípat. O jaké kompatibilitě tak mluví znamení zvěrokruhu, jde li zrovna o vaši tchyni?

foto / Pexels

Beran

S maminkou vašeho vyvoleného, která je ve znamení Berana, to nebudete mít zrovna dvakrát jednoduché. Tchyně v Beranu mívá často pocit, že snacha je konkurencí, se kterou je potřeba se přetlačovat. Budete li ale vztah syna a matky respektovat, zamiluje si vás.

Býk

Tchyni v Býku není těžké naštvat a snadno si váš vztah můžete rozházet. Jakmile pojme i to nejmenší podezření, že hodláte jejímu synovi znepříjemnit život, vyřadí vás ze hry. Když ale vidí, že se k partnerovi chováte s úctou a láskou, bude vás respektovat.

Blíženci

K tchyni v Blíženci si budete muset hledat cestu poměrně dlouho. Není to žena, která by vám hned vyložila karty na stůl. Výjimkou nebývá ani to, že se k vám chová přesně opačně, než jak vás ve skutečnosti opravdu bere a vnímá.

Rak

Osobnost ženy v Raku je nesmírně výrazná. Jde o směs síly, zranitelnosti a empatie. Tchyni v Raku určitě nikdy nezkoušejte lhát. Má neobyčejně vyvinutou intuici a své děti bude vždy chránit. Když si ji ale získáte, bude vás milovat jako svou další dceru.

Lev

Lví tchyně je velmi tvrdá povaha, která se často snaží převzít nad vším kontrolu. Také má ráda, když se s ní zachází jako s královnou. Zkuste se tak raději vyhnout schválnostem a neoprávněné kritice. To nikdy nemůže dopadnout dobře.

Panna

Žena v Panně je velmi chytrá a taktní. Pečuje o život svůj i o životy svých nejbližších do těch nejdrobnějších detailů. Miluje čistotu a organizovanost. Než vás tchyně v Panně navštíví, pusťte se do pořádného úklidu. Potěšíte ji.

Váhy

Tchyně ve Vahách bývají úžasné pohodářky. Taková tchyně vám vždy ráda pomůže, poradí a bude oporou. Nezasahuje do vztahů svých dětí a respektuje hranice. To vše ale jen v případě, že se k takové ženě chováte slušně a s úctou i vy.

Štír

Žena ve Štíru obecně lidem nedůvěřuje. I snacha se musí velmi snažit, aby si důvěru tchyně zasloužila. Partnerka nebo partner dětí ženy ve Štíru budou muset projít mnoha zkouškami. Když ale obstojíte, Štír vám snese modré z nebe.

Střelec

Žena ve Střelci miluje život se vším všudy. Jde naproti dobrodružstvím, výzvám i novým životním směrům. Je to pohodářka každým coulem a můžete si k ní kdykoliv přijít jak pro radu, tak se vyplakat na rameno. Takováto tchyně je výhra.

Kozoroh

Žena v Kozorohu je velmi vážná, ambiciózní, cílevědomá a tvrdá žena, která si jde za svým. Ať už se jedná o práci nebo vztahy v rodině, vždy bude usilovat o dokonalý stav. Když se prokoušete touto její stránkou, čeká vás velká odměna.

Vodnář

Je velmi těžké předvídat, jak se v tu či onu chvíli žena ve Vodnáři zachová. Často to neví ani ona sama. K tomu, abyste vycházeli s tchyní ve Vodnáři, hodně přispěje, když budete dodržovat pravidla. Lidé, kteří toto umí, Vodnář hodně oceňuje.

Ryby

Žena Ryba je citlivá, emotivní a romantická. Je to asi jedna z nejlaskavějších tchyní. Pokud procházíte těžkým obdobím, neváhejte ji požádat o pomoc. Poradí vám se vším, s čím potřebujete. Berte na ni ohledy a vyhněte se kritice.

 

napsala Bára Klímová

zdroj: https://fustany.com/en/lifestyle/horoscopes/how-to-deal-with-your-mother-in-law-according-to-her-horoscope

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip