Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Trendy bundu pro letošní jaro seženete i v second handu. Jaké svršky se budou nejvíce nosit?

Trendy bundu pro letošní jaro seženete i v second handu. Jaké svršky se budou nejvíce nosit?

10.3.2023 - redakce Babinet.cz

Jaro je tu co nevidět. A tak pomalu nastává nejvyšší čas si říct, jaké dámské bundy budou letošní jaro nejvíce trendy. A skvělou zprávu máme zejména pro milovnice udržitelnosti. Právě během letošního jara budou totiž in modely, které se dají sehnat i v second handu. 

ilustrační foto / Freepik

Ošoupané kožené bundy – hit číslo jedna

Absolutním hitem číslo jedna jsou v letošním roce kožené bundy působící co nejošoupanějším dojmem. Možná nějakou takovou ve své skříni najdete ještě z let minulých, a pokud ne, stačí se vydat do nejbližšího second handu. Tam jistě nějakou seženete. Na uhlazené a novotou zářící křiváky letos zapomeňte. Ty se sice nosily ještě před pár lety, nyní jim však odzvonilo. Kromě ošoupaných hnědých nebo černých křiváků budou letošku dominovat i kožené bombery, na kterých je rovněž vidět zub času

Letecké bundy

Již minulý rok patřil koženému materiálu a ani letos tomu nebude jinak. Mimo výše zmiňované kožené bombery a křiváky se budou letos na scéně objevovat i kožené letecké bundy. Během chladnějších jarních dnů mohou být doplněny o kožíšek na límci. Opět ale dejte přednost těm, které nezáří novotou. 

Ikonický trenčkot

Jaro bez trenčkotu by snad ani nebylo jaro. Jen těžko bychom hledali univerzálnější dámský svršek. Trenčkot lze nosit k elegantním i sportovním outfitům a využijete ho na cestě do práce, do školy, do obchodu i na rande. Pokud alespoň jeden kvalitní a dokonale padnoucí trenčkot ve své skříni nemáte, měla byste to rychle napravit. 

Kromě klasických khaki nebo hnědých trenčkotů pak budou letos v módě i kožené varianty. Kůže a koženka se zkrátka řadí mezi nejoblíbenější materiál poslední doby a vidět ho bude možné snad na všem. 

ilustrační foto / Freepik

Tweed jacket

Během teplejších jarních dnů budou nejvíce žádané tweedové bundy, které se na scéně rovněž objevovaly již v minulých sezonách a i letos budou oblíbené. Obléct je můžete k džínám i šatům a vždy budete vypadat elegantně. 

 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://www.whowhatwear.co.uk/spring-jacket-trends-2023/slide24 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip