Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a ochutnejte zdravé oříškové krémy od Fitshaker

Soutěžte a ochutnejte zdravé oříškové krémy od Fitshaker

8.3.2023 - redakce Babinet.cz

Online cvičební platforma Fitshaker, která se zaměřuje zejména na zdravý pohyb, přichází s novinkou. Vyznavače zdravého životního stylu potěší zcela nové příchutě oblíbené oříškové pochoutky Fitnutka. Vybírat si můžete již ze tří druhů této pomazánky, mezi arašídy s proteinem, kešu s kokosem nebo lískovými oříšky s čokoládou. Fitnutky jsou nejen velice lahodné, ale navíc neobsahují žádné zdraví škodlivé látky, mléko nebo palmový olej. Jsou proto ideální volbou pro ty, kteří si potrpí na kvalitních a nutričně bohatých potravinách.

Arašídy s proteinem

Arašídový krém je díky svému složení bohatý na protein, který obsahují nejen arašídy, ale také přidaný rýžový protein. Ten do jídelníčku doplní bílkoviny a zajistí nejen zdraví kostí a růst svalů, ale také zrychlení metabolismu či regeneraci. Krom toho mají arašídy i vysoký obsah zdraví prospěšné vlákniny. Balení o hmotnosti 330 g pořídíte za 329 Kč.

Kešu s kokosem

Ve Fitnutce kešu s kokosem dominují kešu ořechy, které obsahují převážně tělu prospěšné tuky známé jako nenasycené mastné kyseliny. Tyto ořechy mají i vysoký podíl vlákniny a proteinů, díky nimž se cítíme déle nasyceni. Kokos, který v chuti převládá a pomazánku doplňuje, je rovněž dobrým zdrojem vlákniny, ale i mnoha prospěšných minerálů. Delikatesu, jejíž  veškeré přísady jsou v BIO kvalitě, zakoupíte v 330gramovém balení za 349 Kč. 

Tipy na recepty: Možností, jak si Fitnutku vychutnat, je spoustu. Někdo si jí rád přimíchá do kaše, smoothie či proteinového nápoje. Skvěle se hodí i jako náplň palačinek, přeliv lívanců nebo svačinka na kus pečiva či knackebrotu. Pár doporučení od nás naleznete zde: recepty s Fitnutkou.

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které tři z vás vyhrají balíček a v něm rovnou dvě tyto pochoutky.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip