Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Kariéra, práce a horoskop 2023: Raci zvýší výdělek, Vodnáři se zbaví nepřátel

Kariéra, práce a horoskop 2023: Raci zvýší výdělek, Vodnáři se zbaví nepřátel

25.1.2023 - redakce Babinet.cz

Když se nám v práci nedaří, brzy se to promítne i do našeho osobního života. Úplně stejně se v osobní rovině odrazí i to, když si naopak polepšíme nebo se nám povede docílit nějakého úspěchu. Jaký tak v těchto souvislostech bude rok 2023? Komu se bude dařit vše, na co sáhne a kdo si například bude muset dávat pozor na důležitá rozhodnutí? Kdo si na sebe naložil příliš a kdo bude muset spíše zabrat? Dozvíte se v našem horoskopu.

foto / Freepik

Beran

U Beranů se tento rok ponese v duchu vzestupů a pádů. Především pak u těch jedinců, kteří mají přímé obchodní partnery. Předně v této souvislosti budou Berani zkoušení a dá jim hodně práce, aby si některé partnery udrželi. Naopak těch, kterých se již delší dobu potřebují zbavit, se ne a ne střepat. Tento rok by se to mělo podařit.

Býk

Býci by si měli rok dobře rozplánovat a poté cíleně rozložit energii do tohoto celého období. Hlavně od května do listopadu to pro Býky bude hodně náročné. Čeká je spousta změn a novinek, které je mohou na chvíli zpomalit. Býci se budou muset novinky naučit, aby mohli uspět. Komu se to nepodaří, může se potýkat s větší mírou stresu.

Blíženci

Blíženci se již delší dobu rozhodují, zda změnit zaměstnání či obor, ve kterém pracují. Jupiter však takové změně není nakloněn. Blíženci, dejte si čas a s velkou životní změnou počkejte až na období dubna. Kdo vydrží čekat déle, může radostně vyhlížet prosinec. Tam by se měla rýsovat nabídka, na kterou jste již dlouho čekali.

Rak

Rakům hvězdy prorokují, že tento rok s největší pravděpodobností dosti rapidně zvednou své příjmy. Není to zase až tolik nepochopitelné, protože se o to již několik dlouhých let sami velmi dobře přičiňují. Raci by však ale také zároveň neměli zapomenout na pokoru a neměli by chtít více, než si ve skutečnosti zaslouží.

Lev

Lvům se během června, nebo července naskytne skvělá příležitost k pracovnímu postupu. Lvi by měli být nadšení a po takové příležitosti skočit. Některé Lvy ale zabrzdí osobní okolnosti a budou muset volit. Volbu by Lvi neměli uspěchat. V opačném případě by mohli velice brzo po nedomyšlené změně litovat.  

Panna

Mezi říjnem a prosincem by si Panny měly dávat pozor na své pracovní směřování. Od začátku roku se jim totiž daří velice dobře a právě tím by se mohly nechat snadno ukolébat. Ať už jste někde zaměstnání, nebo jedete na vlastní pěst, ve druhé půli roku se raději více soustřeďte na to, co se kolem vás ve vašem prostředí děje.

Váhy

U Vah to bude letos malinko komplikovanější. Pravděpodobně využijí nabídky, která se jim naskytne dost možná již v únoru. Brzy ale přijde nespokojenost a Váhy se propadnou do spirály stresu a chaosu. Jakmile se ale na situaci podívají střízlivě, uvidí východisko. Toho se pak už jen stačí držet a jít naproti další, mnohem lepší a spolehlivější nabídce.

Štír

U Štírů se jako ziskové měsíce jeví především duben a poté znovu až říjen. Mimo tato období to letos pro Štíry bude spíše energeticky náročné a naberou si toho na sebe v pracovní oblasti více, než by bylo zdrávo. Štír ale, když se do něčeho pustí, neumí vycouvat. Bojuje tak dlouho, jak jen to jde. Stejně tak to bude i tento rok.

Střelec

Střelci, pozor na pomluvy. Už na konci minulého roku jste v pracovním prostředí začali mít problémy, které se mnohdy nedaly vysvětlit. S nastalým problémem jste často nevěděli, v čem vězí příčina. A to se letos vyjasní. Chvíli sice budete zklamaní, ale už během května nastolíte řešení, které se ukáže jako tím nejlepším východiskem.

Kozoroh

Kozorozi by měli zůstat hodně bdělí, a to nejlépe až do konce srpna. Na scestí je totiž v mnohých případech svede pocit, že za svou tvrdou práci nejsou dostatečně dobře ohodnoceni. Opak je ale pravdou a Kozoroh to takto vnímá spíše kvůli svému osobnímu životu, ve kterém se toho po něm poslední dobou chce stále více a více.

Vodnář

Vodnář má v otázce práce nebo byznysu hodně nepřátel. Především kvůli tomu, že je velmi šikovný, daří se mu a to se zkrátka odráží obyčejnou závistí. Letos to však v tomto ohledu vypadá nadějně a už začátkem března by měl Vodnář přijít na to, jak své nepřátele zlikvidovat. Samozřejmě ve vší slušnosti a férově. To Vodnáři umí brilantně.

Ryby

Ryby se letos budou muset v jednu chvíli zásadně rozhodnout. Stěžejní pracovní rozhodnutí, které bude roku 2023 dominovat, jedinci v Rybách dlouho odkládali. Tento rok už ale nebude pro úhybné manévry prostor. Neutíkejte dál před volbou, o které víte, že ji tak jako tak budete muset stejně učinit. Nakonec to nebude tak zlé, jak očekáváte. Uvidíte.

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://astrosage.com/2023/career-horoscope-2023-predictions.asp

https://free-reading.astrologyanswers.com/transit-period-guide

https://www.elitedaily.com/lifestyle/2023-career-horoscope-zodiac-sign

https://www.futurepointindia.com/2023/career-horoscope-2023

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip