Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Vstupte do hebe.com a vydejte se na novou cestu ke kráse

Vstupte do hebe.com a vydejte se na novou cestu ke kráse

1.12.2022 - redakce Babinet.cz

Nový internetový obchod Hebe vstupuje na český trh s kosmetikou. Hebe.com nabízí 20 tisíc produktů různých značek na jednom místě. Najdete zde širokou nabídku pleťové kosmetiky, asijské, přírodní, dermokosmetiky, dekorativní kosmetiky, ale i vlasové péče, parfémů a mnoho dalších produktů.  Zákazníci se mohou těšit na představení nových ikonických značek, kosmetických trendů, rituálů, ale také inovativní složení produktů. Se značkou Hebe objevíte novou cestu ke kráse.

Hebe, kosmetický řetězec skupiny Jéronimo Martins, odstartoval svou mezinárodní expanzi a nabízí nyní českým zákazníkům širokou škálu produktů pro zdraví a krásu, které potěší i ty největší nadšence kosmetiky. V oblasti péče o pleť nabízí společnost Hebe kromě oblíbených značek také široký výběr dermokosmetiky, tradičně prodávané v lékárnách, a profesionální péči o pleť, tedy značky běžně dostupné pouze v kosmetických salonech. České ženy budou moci zkusit širokou nabídkou přírodní péče o pleť a dokonce i velmi populární korejskou a asijskou kosmetiku. Nabídku péče o vlasy obohatí široká škála profesionálních značek
a většinu žen osloví take nové značky líčidel a vůní.

Příklady značek reprezentující vybrané kategorie:

  • Dermokosmetika – Phyto, Jowae, Dermedic, Lierac, Basiclab, Tołpa
  • Korejská a asijská kosmetika – Cliv, Bergamo, Soqu
  • Přírodní kosmetika – Nacomi, LaQ, Sylveco, Orientana
  • Vlasová kosmetika – Claynal, Yumi, Anwen, Marc Anthony
  • Make-up – Paese, Neonail, Gosh, Hebe Professional
  • Parfémy – Karl Lagerfeld, Tous, Hugo Boss, Ralph Lauren

„Hebe chce uspokojit potřeby všech žen a mužů v oblasti zdraví a krásy, a nabízí účinnou kosmetiku za atraktivní ceny na jednom místě. Jako tvůrce kosmetických trendů a dodavatel nových značek jsme hrdí na to, že můžeme našim zákazníkům nabídnout řadu dnes již proslulých značek, které uspokojí i ty nejnáročnější,” říká Sacha Djokic, generální ředitel společnosti Hebe.

Hebe, Vaše nová cesta ke kráse

www.hebe.com/cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip