Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Vánoce podle znamení: Lvi milují rodinné sešlosti, Panny vůni stromku

Vánoce podle znamení: Lvi milují rodinné sešlosti, Panny vůni stromku

25.11.2022 - redakce Babinet.cz

Vánoce si každý prožíváme nějak jinak a osobitě po svém. Někomu tyto svátky neříkají nic a někdo jiný se na ně těší už od října. Jeden se nemůže dočkat vánoční vaječného likéru a druhý by byl nejraději, kdyby zazvonil zvonec a vánočnímu veselí by byl konec. Pojďte se s námi dnes podívat na to, jak jste na tom s Vánocemi vy konkrétně, když jde o hvězdy a znamení.

foto / Freepik

Beran

Berani se mnohdy tváří, jako by se jich celé vánoční svátky ani v nejmenším netýkaly. Z předvánočních příprav nejsou vůbec nadšení a ostatním to často dávají jasně najevo.  Zapojují se jen minimálně, ale na Štědrý den nakonec jejich srdce stejně zjihnou.

Býk

Býci milují téměř všechny vánoční tradice a zvyky. Zásobují se prskavkami, novými zvonečky, vymýšlejí adventní kalendáře a snaží se vždy najít ten nejhezčí vánoční stromeček. Jejich vánoční výzdoba i tak však zůstává decentní a pěkně sladěná.

Blíženci

Blíženci jsou zvědavky, které jsou na trní už od listopadu. Neustále sondují, co je pod stromkem čeká a seznam vánočních dárků raději čas od času připomenou a zopakují. Nemají totiž rádi, když jejich blízcí vyhazují peníze oknem a kupují zbytečnosti.

Rak

Raci na Vánocích milují úplně všechno a nejraději by je slavili po celý rok. Hodně si zakládají na tom, aby potěšili své blízké. A vůbec nejde jen o dárky. Jejich potřeba potěšit zahrnuje také třeba pozvání ke štědrovečernímu stolu, který je vyladěný do nejmenších detailů.

Lev

Lvi si absolutně libují v rodinných sešlostech, kterých během Vánoc rapidně přibývá. Rádi jsou středem pozornosti a u velkého stolu, obsypaného blízkými či přáteli, jsou ve svém živlu. Lvi chrlí na společnost jednu vánoční historku za druhou a vdechnou setkání skvělou atmosféru.

Panna

Panny o Vánocích spíše rozjímají a jsou zdrženlivější. Shonu se neúčastní a drobné dárky kupují poctivě s předstihem. Nejspokojenější jsou v kruhu rodinném, ve kterém by v poklidu nejraději trávily celé Vánoce. Největší radost mají, když se u nich doma poprvé rozvoní stromeček.

Váhy

Váhy jsou velmi praktické znamení a ani na Vánoce se tahle jejich silná stránka nezapře. Koumají, jak co nejsnadněji rozválet cukroví, jak co nejspolehlivěji ustavit stromek a bývají spojkou mezi rodinou. Přesně takto jim to vyhovuje a Vánoce u pohádek by nevydrželi moc dlouho.

Štír

Štíři hodně plánují a chtějí mít všechno perfektní. Pár dní před Vánoci je ale tento jejich perfekcionismus začne trochu dohánět a snadno sklouznou ke špatné náladě. Ta jim vydrží i několik dní. Nakonec je ale kouzlo Vánoc ovládne a svátky si nejraději užívají se sklenkou vaječného likéru v ruce.

Střelec

Střelci se povětšinou uchylují na hory, když jde o Vánoce. Milují sníh, lyžování a svátky si neumí představit bez pohybu. Pokud však z nějakého důvodu musí zůstat na Vánoce doma, umí si je užít. Nejvíce se těší na zdobení stromku a neodolají ani kaprovi.

Kozoroh

Kozoroh jakoukoliv slavnostní dobu moc nevnímá. Do veškerých oslav je musíte spíše nutit. Jinak to není ani s Vánocemi. Sice vám ustaví stromek, pomohou se salátem a ani s dárky vás nenechají na holičkách, ale hluboký prožitek a viditelnou radost od nich nečekejte.

Vodnář

Vodnáři jsou pohodáři, kteří si s chutí pustí i lodičky, rozkrojí jablko, pečou u vánočních koled, odpočívají u vánočních filmů a s ničím se moc nestresují. Vánoce pro ně představují svátky klidu a pohody. Shon jim nesmí domů a Vánoce jsou pro ně spíše zábava.

Ryby

Ryby věří na zázraky a na Vánoce se v nich v plné síle probouzí malé dítě. Milují všechna ta světýlka, pospolitost, dárky, cukroví, zdobení stromku i zpívání koled na náměstí. To všechno si maximálně užívají a Vánoce jsou pro ně jednoznačně nejhezčí dobou v roce.

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://revivezone.com/zodiac709/zodiac-signs-on-christmas-day-according-to-astrology/

https://themindsjournal.com/the-zodiac-signs-on-christmas/

https://palashthhakur.com/free-resources/horoscope/december-25-your-christmas-zodiac-predictions/

https://themindsjournal.com/holiday-christmas-character-based-zodiac/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip