Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Tyhle kabáty by vám ve skříni rozhodně neměly chybět. Nejžhavější trendy letošního podzimu

Tyhle kabáty by vám ve skříni rozhodně neměly chybět. Nejžhavější trendy letošního podzimu

18.10.2022 - redakce Babinet.cz

Chladné podzimní počasí je co nevidět tady, a tak nastává nejvyšší čas obohatit naše šatníky o skutečně hřejivé kousky. Dámy, víte, jaké kabáty se budou letošní podzim nejvíce nosit? Tohle je 5 hlavních trendů, které by vám rozhodně neměly uniknout. 

foto / Freepik

Kabát se vzorem rybí kosti

Na první pohled by se mohlo zdát, že tento trend je již trochu nudný. Opak je ovšem pravdou. Kabáty se vzorem rybí kosti se opět vracejí na scénu a budou se nosit víc než oblíbená kostka či kohoutí stopa. Pokud tedy i vy hledáte nadčasový kabát, který lze zkombinovat prakticky s čímkoliv, rybí kost je sázkou na jistotu

Krémové kabáty

Krémové kabáty byly velkým hitem již minulý rok. A ani letos tomu nebude jinak. Na sociálních sítích a ve fashion magazínech teď převládají víc než kdy dřív. A i když jsou poměrně náchylné k zašpinění a vzniku nevzhledných skvrn, jestliže chcete vypadat elegantně a upraveně za každé situace, tak právě krémové kabáty jsou to správnou cestou.

Dlouhé kožené kabáty

Je to již pár sezon, co se dlouhé kožené kabáty opět vrátily na scénu a od té doby jejich popularita neustále roste. A není se čemu divit. Právě kožené kabáty totiž vypadají tak zatraceně elegantně a stylově. Kromě klasického černého koženého kabátu můžete dát navíc přednost světlejší variantě či hnědým odstínům. 

Kabáty s kožešinou

Kabáty s chlupatým límcem a manžetami jsou letošním trendem číslo jedna. A i když není tento kousek pro každého, neboť se jedná o poměrně extravagantní model, pokud se ho nebudete bát vynést, uvidíte, jak skvěle se v něm budete cítit. Nejen, že vás na ulici nikdo nepřehlédne, ale zároveň vám v něm bude skutečně teplo. 

Shearling coat

Shearling coat letos konečně dosáhl svého vrcholu. Namísto pouhé podšívky kabátů nyní zdobí tato heboučká látka také exteriér svrchních oděvů. Opět se jedná o kousek, ve kterém vám chladno opravdu nebude. Nebojte se být během podzimu 2022 trochu kreativní a dejte tomuto kabátu šanci i vy. 

 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://www.whowhatwear.co.uk/coat-trends-2022/slide5 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
29.10.2022 22:04

Mám ráda klasiku, takže žádné vzory, žádná kožešina ani kůže mi nic neříkají. Pro letošní podzim a zimu jsem si pořídila béžový kabát od Cellbes. Má pásek a dokonce kapuci. Kabát s kapucí jsem ještě neměla, ale přišel mi zajímavý, tak uvidíme, jestli se stane mým favoritem:)

Vložit komentář

Další z magazínu