Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Hitem letošního podzimu budou extravagantní kabelky. Na své si přijdou i milovnice praktičnosti

Hitem letošního podzimu budou extravagantní kabelky. Na své si přijdou i milovnice praktičnosti

8.9.2022 - redakce Babinet.cz

Všechny milovnice kabelek jistě zajímá, jaké kousky budou letošní podzim nejvíce trendy. Pokud dáváte přednost lehké extravaganci a praktičnosti zároveň, tak si letos přijdete skutečně na své. Těšit se ale můžete i na kabelky s tradičními podzimní motivy. 

fotografie: Freepik

Mini a slim fit kabelky

Hit, který dobývá svět již několik sezón, se nám nevyhne ani letošní podzim. Mini a slim fit kabelky totiž stále zůstávají v kurzu a jejich popularita neustále roste. Jestliže tedy i vy hledáte kabelku, do které se vám vejde jenom to skutečně nejdůležitější, jsou pro vás malé a úzké kabelky těmi pravými. 

fotografie: Freepik

Extra velké kabelky

Oproti tomu budou zároveň in i extra velké a prostorné kabelky. Do nich se vám v porovnání s mini kabelkami vejde snad celý život. Pouze si dejte pozor, abyste toho do takové kabelky nedala až příliš a nebylo vám její nošení nepohodlné. Ideálně tedy volte velkou kabelku s širokým ramenním popruhem, který se vám do ruky nebude nepříjemně zařezávat.

fotografie: Freepik

Lesk a mírná extravagance

Hlavní dominantou letošního podzimu budou zejména lehce extravagantní kabelky, se kterými se v davu opravdu neztratíte. Netradiční barvy, materiály i tvary se budou nosit celý podzim i následující zimu. 

Vsadit například můžete na transparentní kabelky, kabelky s třásněmi či kabelky s metalickými odlesky. Chybu ovšem neuděláte ani s kabelkou se zvířecím motivem, jenž je pro podzim nejtypičtější. 

napsala Dana Klementová

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz