Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Pečlivka, bavič nebo všeobjímající? Známe vaše hostitelské schopnosti podle znamení

Pečlivka, bavič nebo všeobjímající? Známe vaše hostitelské schopnosti podle znamení

29.8.2022 - redakce Babinet.cz

Každý máme svůj vlastní styl. To platí úplně ve všem a ani přípravy na návštěvu, či samotný průběh setkání, nejsou výjimkou. Někteří lidé milují neformální tón, zatímco jiní dávají přednost velkému třesku a utratí spoustu peněz za specifické prostředí i nevšední atmosféru. Jsou též tací, kteří dokážou strávit hodiny v kuchyni přípravou perfektních pokrmů a jiní si s jídlem hlavu příliš nelámou. Mrkněte se na jednotlivá znamení a zapátrejte, jak jste na tom s hostitelskými schopnostmi právě vy.

fotografie: Freepik

Beran

Beran je energický hostitel s dobrými vibracemi, který přesně ví, jak vnést do jakéhokoliv setkání život. To zvládá s přehledem, aniž by se zaměřoval či obtěžoval s detaily. Hostitel v Beranu dokáže obratně i na poslední chvíli dodat šmrnc a lesk místu, na kterém se párty nebo posezení odehrává.

Býk

Býk je okouzlujícím a zábavným hostitelem, který nedovolí, aby kdokoliv z hostů nějak strádal. Je obdivuhodné, s jakou lehkostí dokáže být hostitel v Býku k dispozici i té nejpočetnější návštěvě. Poctivě se věnuje každému a je nepředstavitelné, že by kohokoliv zanedbal.  

Blíženci

Blíženci jsou velice flexibilní a pro návštěvu by se rozkrájeli. Zábava s nimi zkrátka musí být, i kdyby na chleba nebylo. Pravděpodobnost, že ve společnosti nastane chvíle trapného ticha zrovna v momentě, kdy vás hostí Blíženec, je prakticky nulová.

Rak

Raci udělají vše hlavně pro vaše pohodlí. Na hostitelích v Raku je ze všeho nejúžasnější to, že se u nich doma cítí dobře kdokoliv. S Rakem se vám může přátelská vazba přetnout třeba na deset let a v podstatě se nic nestane. Když jej po těch letech navštívíte, budete si zase připadat jako doma.

Lev

Přívětiví a společenští Lvi milují společnost a společnost miluje je. Kdykoliv mohou, uspořádají tu nejlepší a nejzábavnější párty. Když pořádá večírek Lev, každý tam bude chtít být. Dává si záležet na oblečení a místo konání bude vždy originálně vyzdobeno až po strop.  

Panna

Návštěva u Panny je jako jedno velké objetí. Zahrne vás maximální péčí, něhou a bude vás s radostí obskakovat dlouhé hodiny. Panna si také dává záležet na přípravách a i ty nejmenší drobnosti návštěvy plánuje klidně i měsíc dopředu. Vždy má také záložní plán, kdyby se něco pokazilo.

Váhy

I během té nejdivočejší párty či při důležité návštěvě zůstávají Váhy naprosto klidné a mírné. Hosté vždy mohou očekávat harmonickou akci. Návštěva u Vah se nikdy nezvrtne v nějaký společenský skandál. To Váha nedovolí. Diplomatická Váha baví i naslouchá.

Štír

Štír není ani průměrným hostem, ani průměrným hostitelem. V tomto ohledu budou Štíři vždy tak nějak vybočovat. Hostitel Štír bude inklinovat k detailům, ale nebude to přehánět s dekoracemi. Místo toho se rozhodne pro svíčky, které vytvoří tajemnou, smyslnou, ale vždy přívětivou atmosféru. 

Střelec

Střelec setkávání a plánování svých návštěv miluje. Ale? V rozmaru se rozhodne uspořádat víkendovou párty. Jenže vy o tom dostanete zprávu až ve čtvrtek večer. Nicméně Střelci dokážou vytvořit magicky okouzlující atmosféru a nevšední směsice hostů bude vždy zážitkem.

Kozoroh

Kozorohové jsou známí svou spolehlivostí, důsledností a láskou k tradici. Rok co rok u nich ve stejný čas probíhá alespoň jedno tradiční setkání.  Hostitel Kozoroha vsází na jednoduchost díky snadno připravitelné, ale působivé večeři. Všem poskytnou dostatek prostoru a pečují o pohodlí hostů.

Vodnář

Vodnář je velmi neformální a na zbytečnosti nemá čas ani náladu. Na své návštěvy se příliš nepřipravuje a nehodlá si lámat hlavu maličkostmi. Spoléhá na náhodu, na svůj šarm a na své komunikační schopnosti. Nutno podotknout, že to všechno mu většinou vychází.

Ryby

Každý kdo navštíví Ryby, bude jednoznačně odcházet s hřejivým pocitem, že o něj bylo skvěle postaráno. Hostitel v Rybě má v sobě velký kus romantiky, který se navíc míchá s přemýšlivostí.  To všechno se do setkání s Rybou výrazně propisuje a přesně takový bude i průběh návštěvy.

 

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://www.thespruce.com/zodiac-party-hosting-styles-4777252

https://www.cbr.com/ouran-high-school-host-club-character-zodiac-sign/

https://ilovegain.com/en-us/articles-section/gainiac-blogger-community/what-type-of-hostess-are-you

https://www.quotev.com/quiz/9833346/Which-Host-are-you

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip