Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Palazzo kalhoty: Nadčasový kousek, který v sobě kombinuje eleganci a komfort

Palazzo kalhoty: Nadčasový kousek, který v sobě kombinuje eleganci a komfort

2.8.2022 - redakce Babinet.cz

Dámy, rozhodujete se při oblékání mezi pohodlím a elegancí? S palazzo kalhotami nebudete muset. Jedná se o vysoce pohodlný stylový kousek, který navíc sluší prakticky všem ženám. Jak palazzo kalhoty ideálně kombinovat, aby vám skutečně lichotily? 

fotografie: archiv redakce

Elegance a komfort v jednom

Poprvé se palazzo kalhoty objevily na módní scéně již v 60. a 70. letech 20. století. Jednalo se o jedinečný módní kousek, který v sobě kombinoval eleganci i komfort, a navíc slušel prakticky všem ženám, neboť snadno zamaskoval i drobné nedokonalosti. Pohodlné kalhoty s širokými nohavicemi a vyšším pasem si tak během chvíle doslova podmanily celý svět. 

Palazzo kalhoty snad ani nemají žádná negativa. Sluší totiž opravdu všem, dokáží opticky prodloužit nohy, jsou nadčasové, a ještě k tomu se v nich budete cítit skutečně komfortně. Pokud tedy do takového kousku zainvestujete, jistě vám v šatníku nějaký ten rok vydrží. 

S čím palazzo kalhoty kombinovat?

Jelikož se palazzo kalhoty vyznačují širokými nohavicemi a vysokým pasem, nejlepší je doplnit je o uplý crop top. Jestli je však na vás krátký vršek příliš odvážný, vsaďte na tílko či tričko, které však nebude nikterak volné.

Pokud byste palazzo kalhoty zkombinovala s oversized topem, působila byste značně neforemně, a navíc by vám takový outfit opticky přidával na váze. Jestliže navíc zvolíte delší tílko, je dobré ho do kalhot zastrčit. Jednoduše tak podtrhnete svůj štíhlý pas a opticky si prodloužíte nohy

Fotografie: Bonprix, 449 Kč

napsala Dana Klementová

zdroj: https://confettissimo.com/cs/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip