Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Trendy zavinovací šaty na léto 2022: Sluší každé postavě a podtrhnou ženskost

Trendy zavinovací šaty na léto 2022: Sluší každé postavě a podtrhnou ženskost

27.6.2022 - redakce Babinet.cz

Dámy, máte ve svém šatníku alespoň jedny zavinovací šaty? Pokud ne, je na čase to napravit. Zavinovací šaty skvěle padnou každému typu postavy, a na léto jsou navíc jako stvořené. 

fotografie: Freepik

Sluší každé postavě

Ano, opravdu tomu tak je. Zavinovací šaty sluší každé postavě. Ať už tedy máte postavu ve tvaru přesýpacích hodin, hrušky nebo jablka, zavinovací šaty vám budou lichotit. Zavinovací šaty zdůrazní pas a přilákají pozornost k vašemu dekoltu, což jistě ocení každá žena.

Zamaskují drobné nedostatky

Není divu, že si ženy zavinovací šaty přímo zamilovaly. Další jejich výhodou je fakt, že s nimi můžete zamaskovat i drobné nedostatky a opticky zeštíhlit svoji postavu. Pokud tedy například zvolíte zavinovací šaty se svislými pruhy, tak nejen, že vás takové šaty opticky zeštíhlý, ale navíc vás také udělají vyšší. Většina zavinovacích šatů má rovněž hlubší výstřih, který podtrhne ženskost i u žen s menším poprsím.

Trendy zavinovací šaty pro léto 2022

Jaké zavinovací šaty budou během léta 2022 nejvíce trendy?

Jednobarevné varianty

V jednoduchosti je krása, a stejně tak tomu je i u jednobarevných zavinovacích šatů. Podle svého vkusu můžete zvolit jakoukoliv barvu, kterou snadno oživíte vhodnými doplňky v podobě kabelky či lodiček. 

Květované zavinovací šaty

Zavinovací šaty s motivy květin vypadají na ženě velmi romanticky a půvabně. K létu navíc tento vzor zkrátka patří, a tak byste se mu neměla vyhýbat ani vy. 

Vzorované střihy

Geometrické tvary, hravé puntíky nebo pruhy? Ani tyto vzory nesmí u zavinovacích šatů chybět. Letní sezóna je mírné extravaganci rozhodně nakloněna, a tak se nebojte být pořádně vidět. 

napsala Dana Klementová

Zdroj:

https://www.prozeny.cz/clanek/zavinovaci-saty-schovaji-kila-navic-a-jsou-extremne-slusive-48341

https://styl.instory.cz/3335-zavinovaci-saty-jsou-letosnim-hitem-navic-dokazi-zamaskovat-i-nejake-to-kilo-navic.html

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
26.7.2022 00:09

Souhlasím, že tento střih sluší všem ženským postavám každého věku:) Mám to vyzkoušené nejen na sobě, ale i na kamarádkách. Já sama je velmi ráda nosím a cítím se v nich velmi příjemně, opravdu schovají většinu nedostatků:) Škoda jen, že to neví i většina oděvních firem, protože sehnat pěkné zavinovací šaty je problém. S mamkou a sestrou jsme si oblíbily zn. Cellbes, ta nás nezklame, každý rok má v jarní o letní kolekci zavinovací šaty a ani letos nezklamala:)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz