Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Minisukně jsou opět v módě. Jak je správně nosit?

Minisukně jsou opět v módě. Jak je správně nosit?

21.6.2022 - redakce Babinet.cz

Milovnice sukní, zpozorněte. Hitem letošního léta budou mimo jiné trendy minisukně, které se na scénu vracejí již po několikáté. Jak je správně nosit a s čím je kombinovat? 

fotografie: Freepik

Oproti předchozím rokům došlo k malým změnám. Extra krátké minisukně s extra nízkým sedem nahradily nositelnější modely. Tedy minisukně s vyšším pasem, které rafinovaně schovají nějakou tu nedokonalost a jsou i mnohem komfortnější. 

Minisukně a vysoké lodičky

Pokud se rozhodnete obléct si minisukni, velkou pozornost věnujte také výběru vhodných bot. Sázkou na jistotu jsou vysoké lodičky, které se k minisukním perfektně hodí, a navíc opticky prodlouží nohy. 

fotografie: Freepik

Crop top nebo body

Při výběru vrchního dílu oblečení dávejte vždy pozor, aby bylo úhledně zastrčené, a hezky tak podtrhlo váš štíhlý pas. Našim tipem je tak zvolit trendy body, u kterého máte jistotu, že vám nebude nikde vylézat. Další skvělou volbou je crop top, který můžete doplnit o volnější sako.

Pozor na spodní prádlo

Většina minisukní bývá velmi upnutá, a je tedy důležité vybrat vhodné spodní prádlo. Nejlepší volbou jsou hladké bezešvé tělové kalhotky, které nebudou pod minisukní vůbec vidět. 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://www.wikihow.com/Wear-a-Mini-Skirt

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
30.6.2022 13:24

Tak minisukni jsem už neměla na sobě hodně dlouho a už si ji asi jen těžko obléknu. Určitě sluší mladým holkám a ženám s pěknými nohami, ale to já bohužel nejsem:(

Další z magazínu

Náš tip