Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Proč byste měla do svého šatníku zařadit zelenou barvu? S odstínem Bottega Green budete za hvězdu

Proč byste měla do svého šatníku zařadit zelenou barvu? S odstínem Bottega Green budete za hvězdu

14.6.2022 - redakce Babinet.cz

Je svěží, nadčasová, smyslná a jen tak z módy nevyjde. To je zelená barva, která navíc sluší prakticky každé ženě. Ať už jste černovláska, blondýnka nebo brunetka, zelená barva na vás bude zaručeně vypadat úžasně. A jak ji správně nosit? Připravili jsme si pro vás malou inspiraci.

fotografie: Freepik

Výběr správného zeleného odstínu

S výběrem vhodného odstínu zelené barvy vám pomůže barevná typologie. Pokud jste spíše letní typ, zvolte modro-šedé odstíny zelené případně smaragdové odstíny. Naopak zimnímu typu nejvíce sluší zelená barva s modrým podtónem. Jedlová barva je ideální pro podzimní typ a mechová zase pro jarní typ.

Barevné kombinace

Jak správně sladit zelený outfit? Vrhnout se můžete do žluto-zelené, modro-zelené nebo třeba do oranžovo-zelené kombinace. Pokud však dáváte přednost neutrálním barvám, zelené odstíny doplňte černou, bílou nebo černomodrou.

Našim tipem na módní letní outfit jsou bílé kalhoty tmavě zelenou halenkou, černými sandály na podpatku a černým psaníčkem. 

Odstín Bottega Green

Hitem roku 2022 je pak takzvaný odstín Bottega Green, jenž je typický právě pro módní značku Bottega Veneta. Bottega Green vypadá skvěle jak na šatech, tak i botách, kabelkách nebo doplňcích. Pokud chcete být opravu in, alespoň jeden kousek v odstínu Bottega Green byste si tedy měla zaručeně pořídit. 

napsala Dana Klementová

 

zdroje:

https://tchiboblog.cz/zelena-v-satniku/

https://www.prozeny.cz/clanek/barva-kterou-budete-milovat-oblecte-se-do-zelene-nosi-se-na-satech-kalhotach-i-botach-79474

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
31.7.2022 00:37

Nemyslím si, že zelená sluší každé ženě, nebo alespoň ne každý odstín každé ženě. Já jsem dříve nosila jen khaki zelenou, ale v posledních letech mám světlejší vlasy a zkusila jsem i jiné odstíny zelené. Na léto jsem si koupila od zn. Cellbes šaty asi v odstínu Bottega Green a myslela jsem si , že budou "moc" zelené, ale vypadají super:)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip