Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Jaký typ šatů je ideální pro vaše znamení? Vahám sedí boho chic a beranům výrazné barvy

Jaký typ šatů je ideální pro vaše znamení? Vahám sedí boho chic a beranům výrazné barvy

4.6.2022 - redakce Babinet.cz

I když toho v létě na sobě máme méně, oblečení v teplých měsících řešíme paradoxně víc. Hlavně když jde o nás, o ženy. Snažíme se pěkně vyladit, pokukujeme po šatech různých stylů, hrajeme si s všemožnými kombinacemi a v drtivé většině nás móda baví. Jak si ale vybrat oblečení správně, pokud nejsme zrovna fanynkami módních trendů? Třeba podle znamení zvěrokruhu.

fotografie: Freepik

Beran

Dokonalým outfitem pro drzého a bezstarostného Berana jsou vzdušné, ale splývavé šaty. V těch krásně vynikne jejich postava. Celkový dojem takového stylu šatů pak odráží rafinovanost Beranů a smysl pro volnost. Volte výrazné barvy, ale zbytečně nekombinujte.

Býk

Ženy v Býku nenápadným, ale zároveň výrazným způsobem vyčnívají z davu. Vždy upoutají pozornost něčím nepopsatelným a zvláštním. Perfektně jim tak padnou šaty s výraznými sklady a ostrými liniemi. Vhodným doplňkem bývá obrovský šperk.

Blíženci

Blíženci mívají rozmanitou osobnost. A takový bývá i jejich šatník. Hlavně ženy v Blíženci se umí obléknout mimořádně stylově a nebojí se odvážných kousků. I díky tomuto smyslu pro módu často zaujmou pozornost i té nejpočetnější společnosti.

Rak

Černobílé kombinace jsou pro rozpolcené Raky ideální. Do bílé se halí jejich něžná a citlivá stránka. Černými outfity se naopak ostatním snaží ukázat, že jejich osobnost není žádnou křehkou květinkou. Černobílé kombinace oblečení Rakům dodávají sebevědomí.

Lev

Lvi jsou na vrcholu své aktivity v letních měsících. Teplé dny jsou jejich parketa a vyhřáté ulice tím nejlepším přehlídkovým molem. Ženy ve Lvu tak často můžete vídat v šatech s výraznými slunečnicovými vzory a dokonce i v extravagantních kloboučcích.

Panna

Panny volí šaty tak, aby pěkně doplňovaly jejich životní styl. Potřebují proto ke své spokojenosti nekomplikované halenkové šaty, které vynosí jak na hřiště s dětmi, tak do práce i na večeři s manželem.

Váhy

Váhy mají svou touhu po symbióze vetkanou do všeho, co dělají. Oblečení tak není výjimkou. Při nákupu šatů chtějí najít něco, co jim této rovnováhy pomůže dosáhnout. Skvěle jim sedí boho chic styl. 

Štír

Štíři jsou jedno velké tajemství. Nikdy se pořádně nedozvíte, kolik vám toho tají a čeho všeho vám zatím řekli jen polovinu. Když jsme pozorní, můžeme si všimnout, že toto všechno symbolizují i jejich šaty. Volí áčkové střihy s ornamenty a nesmí chybět velké kapsy.

Střelec

Střelec je pohodové znamení, které se vyhýbá komplikovaným věcem. Ženy v tomto znamení umí velmi vkusně kombinovat džínové bundy s šatičkami nebo sukní. Sedí jim i volné kalhoty a sexy tílko s krajkou.

Kozoroh

Kozorozi jsou rozhodní, stoičtí, neměnní a mají jasně seskládané priority. Pokud jde o každodenní oblečení, i v této otázce pak preferují jednoduchost, praktičnost a ležérnost. Dávají přednost trendům, které přetrvávají léta.

Vodnář

Móda Vodnářů je proslulá svou jednoduchostí a elegancí zároveň. Ženy ve Vodnářích vypadají jako antické bohyně, i když jdou třeba jen vynést smetí. Šatník Vodnáře vždy ukrývá něco, co jiné šatníky ne. Vodnář je velice nápaditý, když jde o módu.

Ryby

Ryby jsou romantické a citlivé. Košilové šaty na tisíc způsobů se tak k Rybám hodí naprosto dokonale. Právě košilové šaty totiž mohou Ryby perfektně kombinovat se zbytkem své skříně podle příležitosti, ke které se hodlají obléknout.

 

napsala Bára Klímová

zdroj: https://fustany.com/en/lifestyle/horoscopes/dresses-by-zodiac-sign

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip