Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Jaké kraťasy se budou letošní léto nejvíce nosit? Vsaďte na bermudy či šortky s vysokým pasem

Jaké kraťasy se budou letošní léto nejvíce nosit? Vsaďte na bermudy či šortky s vysokým pasem

28.5.2022 - redakce Babinet.cz

Kožené, džínové či bavlněné? Krátké nebo dlouhé? S vysokým či nízkým sedem? Jaké kraťasy tedy budou letošní léto nejvíce trendy?

fotografie: Freepik

Must-have džínové šortky 

Klasické džínové šortky by měly být základem každého dámského šatníku. Díky své univerzálnosti se snadno kombinují s vrchním dílem oblečení a skvěle k nim ladí snad všechny typy bot. Jedny džínové šortky by proto ve svém šatníku měla mít skutečně každá žena.

Kraťasy s vysokým pasem

Vysoký pas je oblíbený již řadu let a jinak tomu není ani u šortek. Kromě toho, že dobře vypadá, má navíc také tu výhodu, že snadno zakryje drobné nedokonalosti v oblasti bříška a boků, a naopak podtrhne štíhlý pas

Kožené kraťasy podtrhnou vaši ženskost

Kožené kraťasy působí smyslně, žensky a svůdně. Hodí se jak do práce, do společnosti i na romantickou večeři. Jestliže tedy i vy občas ráda volíte originální módní kousky, kožené kraťasy vás jistě zaujmou. 

Stylové bermudy pro všechny typy postav

Letní bermudy ke kolenům padnou prakticky každé postavě. Pokud tedy raději dáváte přednost delším šortkám, pak jsou právě tyto kraťasy pro vás ty pravé. Naším tipem pro letošní léto jsou krémové či béžové bermudy, které se hodí ke všem barvám topu, obzvláště pak k těm výraznám, jež jsou letošní léto skutečně in.

napsala Dana Klementová

zdroj: https://www.cosmopolitan.com/style-beauty/fashion/g39397899/best-summer-shorts/

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip