Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Co koupit na Den dětí? Máme pro vás několik tipů

Co koupit na Den dětí? Máme pro vás několik tipů

27.5.2022 - redakce Babinet.cz

Za chvilku zde máme prvního června, což znamená, že je nejvyšší čas pořídit vašemu dítěti nějaký dárek. Záleží pouze na vašich možnostech, jestli zůstanete u země nebo se opravdu odvážete. My jsme pro vás našli dárky, ze kterých si vybere každý.

Jedeme k vodě

Máte doma místo dítěte delfína? Miluje vodu, nebojí se hloubek a nejradši by v ní trávilo hodiny a hodiny? Nebo se naopak bojí a má až přehnaný respekt? V tom případě pro vás máme naprosto skvělý tip na dárek a to paddleboard pro děti.

Paddleboarding se aktuálně řadí mezi nejoblíbenější letní sporty, a to jak pro dospělé, tak i děti. Je to naprosto perfektní rodinná aktivita, protože není nebezpečná, učí rovnováze a stabilitě a zároveň vám pokaždé vykouzlí úsměv na rtech.

Na prkno mohou i předškoláci, stačí trocha tréninku. Prvně zkuste jedno prkno společně a pak si pořiďte každý to své. K prknu také patří pádlo a případně i záchranná vesta. Věřte, že léto s paddleboardem se ničemu nevyrovná.

Relax na chatě u bazénu

Už vás nebaví hotely a radši byste vyzkoušeli něco “domáckého”? Vždy trnete hrůzou, že jsou vaše děti moc hlasité a nevíte, co s vaším chlupatým kamarádem? Máme pro vás skvělou zprávu.

Hotel není jediné místo, kde se můžete ubytovat a užívat si tu pravou pohodu. Chaty s bazénem udělají mnohem lepší službu. A proč je to skvělý “dárek” i pro vaše děti? Protože si užijí dovolenou, aniž by se musely omezovat! Ubytování v chatě je opravdu family friendly, protože si s sebou (ve většině případů) lze přivézt i pejska, což oceníte vy, děti i Punťa.

Navíc, když si vyberte variantu s bazénem, hravě pokoříte i ty nejvyšší letní teploty. Představte si tuto situaci: děti si hrají v bazénu, vy grilujete přes noc naložené maso a upíjíte osvěžující drink s ledem, Punťa spí ve stínu.

Je to vlastně dárek pro vás nebo pro děti?

Za dobrodružstvím do Izraele

Druhé největší město Izraele je naprosto skvělá cílová destinace pro celou rodinu. Dovolená v Tel Aviv nabízí opravdu hodně.

Město je velice bezpečné, takže se nemusíte bát, ale samozřejmě buďte jako všude jinde obezřetní. Tel Aviv-Jaffa obývá necelých 450 tisíc obyvatel a do roku 1949 fungoval jako hlavní město.

Město vás naprosto ohromí úžasnou atmosférou a nádhernou architekturou. V létě dokonce můžete prozkoumat místní pláže, teplota vody a vzduchu se pohybuje v rozmezí 18 °C až 29 °C.

Pokud chcete dětem ukázat jinou kulturu, Tel Aviv vás nezklame. Je to klidné místo, kde si své najde opravdu každý. Děti zde uvidíte v podstatě na každém rohu, protože se v posledních letech město začalo více orientovat na hřiště, zábavní parky, městské parky. Dále si nenechte ujít místní zoo nebo vodní park Yamit.

Něco na zub

Kdo jako dítě nemiloval cukrovinky? Je nemožné najít dítě, které nesní cokoliv, kde je větší množství cukru. A občas to je potřeba. Těžký domácí úkol, zkoušení nebo písemka si nějakou dobrůtku vyžaduje…

Na výběr máte z mnoha různých variant – oříšky potažené cukrem, křupky, pralinky, čokoládové medaile, sušenky nebo sušené ovoce. Kupte zásobu těch nejoblíbenějších kousků a dočkáte se toho nejzářivějšího úsměvu. A to je to nejkrásnější poděkování ze všech.

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip