Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o kočičí krmiva SHELMA

Soutěžte o kočičí krmiva SHELMA

24.5.2022 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte pro svoji kočičku 1 z 3 balíčků krmiv Shelma! Balíčky obsahují 750g bezobilných granulí s čerstvým krůtím masem a 12 kapsiček po 85g bezobilných dušených filetek v omáčce v různých lahodných příchutích.

Shelma Granule a kapsičky neobsahují obiloviny ani jejich stopy a jsou založeny na vysokém procentu čerstvého masa a surovin živočišného původu. Mimo to jsou doplněny ještě superpotravinami jako jsou rajčata, brusinky, rakytník a bylinky, které podpoří kočičí trávení, imunitu, vitalitu, ale i činnost nervové soustavy, srdce a zdraví močových cest.

Kombinace granulí a kapsiček navíc představuje ideální formu krmení každé kočky, protože jí zajistí nejen odpovídající vyvářenou stravu s ověřenou recepturou, ale vedle suchého krmiva v podobě granulí i takzvanou mokrou stravu v kapičkách. Ty kočce dodají potřebné tekutiny a bude o ní po všech stránkách náležitě postaráno.

 

Nápovědu naleznete na shelma.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Marie Hořavová - Rozstán, Svatava Děckuláčková - Ratiboř, Vlasta Hakenová - Chotíkov

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

můra
29.5.2022 12:20

Krmiva SHELMA jsou kvalitní a za dobrou cenu.Nic jiného pro svoji kočičku nekupuji.Snad se usměje Štěstíčko a vyhraji balíček pro kočiku.

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip