Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o kočičí krmiva SHELMA

Soutěžte o kočičí krmiva SHELMA

24.5.2022 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte pro svoji kočičku 1 z 3 balíčků krmiv Shelma! Balíčky obsahují 750g bezobilných granulí s čerstvým krůtím masem a 12 kapsiček po 85g bezobilných dušených filetek v omáčce v různých lahodných příchutích.

Shelma Granule a kapsičky neobsahují obiloviny ani jejich stopy a jsou založeny na vysokém procentu čerstvého masa a surovin živočišného původu. Mimo to jsou doplněny ještě superpotravinami jako jsou rajčata, brusinky, rakytník a bylinky, které podpoří kočičí trávení, imunitu, vitalitu, ale i činnost nervové soustavy, srdce a zdraví močových cest.

Kombinace granulí a kapsiček navíc představuje ideální formu krmení každé kočky, protože jí zajistí nejen odpovídající vyvářenou stravu s ověřenou recepturou, ale vedle suchého krmiva v podobě granulí i takzvanou mokrou stravu v kapičkách. Ty kočce dodají potřebné tekutiny a bude o ní po všech stránkách náležitě postaráno.

 

Nápovědu naleznete na shelma.cz

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

můra
29.5.2022 12:20

Krmiva SHELMA jsou kvalitní a za dobrou cenu.Nic jiného pro svoji kočičku nekupuji.Snad se usměje Štěstíčko a vyhraji balíček pro kočiku.

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip