Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Kytkované, háčkové i s vysokým pasem. Všechny tyto bikiny budou letos trendy

Kytkované, háčkové i s vysokým pasem. Všechny tyto bikiny budou letos trendy

17.5.2022 - redakce Babinet.cz

Dámy, už víte, s jakými plavkami letos vyrazíte na letní dovolenou či k bazénu? Pokud stále váháte, nechte se inspirovat současnými trendy, a vyberte si tak takové plavky, se kterými budete za hvězdu. 

fotografie: Freepik

Barevné, třpytivé, s kosticí, vysokým pasem či háčkované? Všechny tyto bikiny budou letošní léto skutečně in. Jaké si tedy pro sezónu 2022 pořídíte vy? 

  • Podprsenky s kosticí
  • Bikiny s vysokým pasem
  • Retro vzory i minimalismus

Podprsenky s kosticí

Hitem letní sezóny bude nejen trojúhelníková podprsenka a balkonetka, ale především podprsenka s kosticí. Ta je navíc vhodná jak pro menší, tak i větší poprsí, a padne tak prakticky všem ženám. 

Bikiny s vysokým pasem

Stejně jako minulý rok, tak i tento budou hitem bikiny s vysokým pasem. A není se čemu divit. Nejen, že vypadají dobře, ještě navíc dokáží rafinovaně zamaskovat drobné nedokonalosti v oblasti bříška a boků. Kromě těch tradičních můžete navíc zvolit i ty doplněné volánky, třásněmi, přezkami nebo řetízky.

Retro vzory i minimalismus

Retro styl je opět in. Barevné bikiny se vzory velkých květin či háčkovaný design uvidíte skoro všude. Pokud však upřednostňujete minimalismus, tak i pro vás máme dobrou zprávu. Ani s jednoduchými jednobarevnými plavkami totiž rozhodně nešlápnete vedle. 

 

napsala Dana Klementová

zdroj: https://www.svetzeny.cz/moda-krasa/modni-trend-plavky-ktere-ovladnou-sezonu-2022-slusi-zenam-s-malym-i-velkym-poprsim

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip