Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Kytky, proužky, puntíky: Jaké vzory budou letošní léto nejvíce trendy?

Kytky, proužky, puntíky: Jaké vzory budou letošní léto nejvíce trendy?

11.5.2022 - redakce Babinet.cz

Divoký safari styl nebo zpátky do 60. let? Aneb letošní léto se fantazii meze klást skutečně nebudou, a tak se, co se motivů a vzorů týče, můžete těšit nejen na hravé proužky či nadčasové puntíky, ale i smyslné zvířecí vzory či geometrické tvary. 

fotografie: Adobe Stock

Velké květinové vzory

Trendy malé květinové vzory z předešlých let byly letos nahrazeny vzory velkými. Čím větší květiny, tím lepší. Zvolit můžete oděvy s potisky velkých barevných květin, abstraktních květinových vzorů i klasických červených květů

Nesmrtelné proužky

Vertikální, horizontální nebo diagonální? Pruhy jsou opět tady. Pokud tedy máte ve skříni nějaké pruhované šaty, je na čase je vytáhnout. A pro ty z vás, kteří se nebojí trochu odvázat, máme tip. Pruhovaný kousek můžete kombinovat s třásněmi, a vytvořit tak stylový outfit.

Hravé puntíky

Do módy se opět vrátily i puntíky. Pokud je tedy právě tento vzor váš oblíbený, máte se na co těšit. A co se velikosti puntíků týká? Zvolit můžete, malé, střední či velké, nosit se budou všechny. 

fotografie: Freepik

Bláznivé geometrické vzory

Že nemůže být geometrie zábavná? V módním průmyslu ano. Zpět na scéně jsou totiž motivy trojúhelníků, čtverců nebo obdélníků. Návrháři zkombinovali geometrické tvary s bohémským stylem, a uvedli tak na scénu nové originální kousky.

Nebezpečné tygří vzory 

Milujete zvířecí motivy? Máme pro vás dobrou zprávu. Během letošní sezony se kromě tradičního tygřího vzoru můžete totiž těšit i na úplné vyobrazení tygří tváře na oděvu

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://glowsly.com/spring-summer-print-trends/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip