Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Pro Panny rodina, u Kozorohů práce. Jaké priority dominují vašemu znamení?

Pro Panny rodina, u Kozorohů práce. Jaké priority dominují vašemu znamení?

7.5.2022 - redakce Babinet.cz

Každý člověk je jiný a každý tak pochopitelně máme i jiné priority. Někdo spatřuje prioritu v penězích, někdo v práci, někdo v rodině a někdo v seberozvoji. Ať máme ale priority jakékoliv, vždy budou v našich životech hrát roli i další faktory, které nás koneckonců ke konkrétním prioritám dovedou. Co tedy upřednostňuje právě vaše znamení a co je zrovna pro vás tou alfou a omegou?

fotografie: Pexels

Beran

Berani se hodně věnují svému zdraví. Hodiny a hodiny zvládají ležet v knížkách se zdravotní tématikou. Hltají každé slovo a s radostí šíří i zdravotní osvětu. Občas jsou s tím, pravda, lehce otravní, ale na druhou stranu umí každému v této oblasti skvěle poradit.

Býk

Mezi hlavní priority Býků rozhodně patří snaha o celoživotní spokojenost. O to se samozřejmě nějakým způsobem snažíme všichni, ale Býci v této disciplině přímo vynikají. V tomto směru se hodně vzdělávají a pídí se po tom, jak spokojenosti docílit.

Blíženci

Blíženci si velmi potrpí na pohyb. Mohou být sebevíc unavení, ale umí se k pohybu přemluvit i tak. Blíženci dobře ví, že bez své pravidelné dávky pohybu jsou rozlámaní, unavení a mají špatnou náladu. V běžném dni Blíženci považují pohyb za velmi důležitý a odpočívají při něm.

Rak

Velkým úkolem Raků je práce na svém sebevědomí. Někomu se to může jevit jako priorita, která zavání sebestředností, ale není tomu tak. Sebevědomí Raků je chatrné a i obyčejné situace, ve kterých jsou si ostatní jisti, jsou pro ně náročné.

Lev

Lvi hodně pracují na své vůli. Baví je pokoušet vlastní hranice a často se snaží překročit svůj stín. Dá se tak říct, že prioritou Lvů je zdokonalování sebe sama. Neustále hledají výzvy, které by mohli přijmout a splnit. To Lvům často zabírá mnoho času.

Panna

Pro Pannu je vším její rodina. Osoby v Pannách investují téměř veškerou energii do toho, aby intenzivně a silně tmelily rodinu. Jde li o rodinu, neodmítnou nikdy žádnou pomoc. Pečují o blaho těch, které milují a nic pro ně není důležitější.

Váhy

Pro Váhy je na prvním místě starost o rodinu. Jejich parketou je hlavně finanční zajištění blízkých. Váha vždy dbá na to, aby rodina po finanční stránce nijak nestrádala. Paradoxně ale peníze samy o sobě pro Váhy důležité nejsou. Samy Váhy peníze hromadit nepotřebují.

Štír

Štíři se hodně věnují rodině a svým přátelům. Kdykoliv je to potřeba, Štír nechá všechno ležet a běží na pomoc blízkým. Neváhá ani minutu a je mu jedno, co má zrovna na práci. Jeho dalšími prioritami jsou spokojenost partnera a pracovní úspěchy.

Střelec

Střelci se nesmírně soustředí na partnerské vztahy. Neustále se chtějí zdokonalovat a jsou ohromně šťastní, když mohou svého partnera potěšit. Kdyby to jen trochu šlo, Střelec by svému protějšku snesl modré z nebe.

Kozoroh

Pro Kozoroha je na prvním místě práce. Často jedou na hranici svých možností. Přepínají své síly, snaží se vydržet co nejvíce a nepřipouští si stres. To všechno ale dokážou pouze v souvislosti s prací. Jsou to kovaní dříči a přistupují k sobě velice přísně.

Vodnář

Vodnáři milují vše, co se jakkoliv týká seberozvoje. Neustále se vzdělávají, zlepšují své schopnosti a dovednosti. S oblibou zjišťují, kam až se dá zajít a v čem všem je možné se dále zlepšovat. Asi i proto se na ně často ostatní obrací pro moudrou radu.

Ryby

Ryba má v sobě hluboce zakořeněnou péči. Ne jen o rodinu a své blízké. Umí nádherně pečovat i o sebe a o svou duševní pohodu. Ryba je nejspokojenější, když může pečovat o dům, zahradu, o žaludky svých blízkých a potrpí si na teplo domova.

 

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://themindsjournal.com/priorities-of-zodiac-signs/

https://thoughtcatalog.com/january-nelson/2020/08/what-each-zodiac-sign-prioritizes-above-themselves/

https://www.bustle.com/p/how-your-priorities-shift-over-time-based-on-your-zodiac-sign-12014230

https://zodiactalks.wordpress.com/2021/02/02/zodiac-signs-and-priorities/

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip