Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Hobo, přes rameno či slaměné. Tyhle kabelky byste si na letní dovolenou rozhodně neměla zapomenout přibalit

Hobo, přes rameno či slaměné. Tyhle kabelky byste si na letní dovolenou rozhodně neměla zapomenout přibalit

6.5.2022 - redakce Babinet.cz

Mezi trendy kabelky pro letošní jaro a léto patří mimo jiné takzvané kyblíkové kabelky, mini kabelky či kabelky zdobené řetízkem. Jaké další typy kabelek byste si ovšem rozhodně neměla zapomenout přibalit na letošní letní dovolenou? 

fotografie: Adobe Stock

  • Hobo kabelka
  • Kabelky přes rameno
  • Slaměné kabelky

Hobo kabelka

Hobo kabelka je přesným opakem mini kabelky. Na rozdíl od malé kabelky se vám do této tašky vejde víc, než pouhá rtěnka a klíče. Pokud tedy sháníte větší tašku, tak právě Hobo kabelka je pro vás tou pravou. 

Kabelky přes rameno 

Máte rády kabelky přes rameno? Jestliže ano, tak vás potěšíme! I letošní letní sezónu budou totiž tašky přes rameno opět trendy. Kabelku si můžete pořídit v různých barevných variantách, a to od růžové až po zelenou.

fotografie: Freepik

Slaměné kabelky

Co by to bylo za letní dovolenou bez trendy slaměné kabelky, která k létu zkrátka neodmyslitelně patří? Kromě tradiční béžové si navíc letos můžete pořídit tu v zeleném, oranžovém či modrém odstínu. 

 

napsala Dana Klementová

zdroj: https://editorialist.com/fashion/summer-bag-trends-2022/

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
31.7.2022 00:46

Kabelky přes rameno ani slaměné kabelky normálně nenosím, ale na dovolenou bych si je vzala. Jednu velkou přes ramena na pláž a slaměnou k nějakým plážovým šatům. Hobo kabelky, ani jsem tedy netušila, že takový název existuje:), nosím dost často a to nejen na dovolené.

Další z magazínu

Náš tip