Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Jakými dárky na Den matek potěšíte každou ženu?

Jakými dárky na Den matek potěšíte každou ženu?

4.5.2022 - redakce Babinet.cz

Jste již připraveni na Den matek? Pokud pro svou maminku zatím žádný dárek nemáte, připravili jsme si pro vás pár tipů, kterým ji jistě vyčarujete úsměv na tváři. 

fotografie: Adobe Stock

Den matek slavíme oficiálně již od roku 1914, kdy svátek představil americký prezident Wilson Woodrow. V České republice se pak Den matek slaví vždy druhou květnovou neděli, a letos to připadá na 8. května 2022

Kupované i vlastnoruční dárky

I přesto, že třeba nejste tak úplně slavící typ, určitě vaši maminku potěší, když si na ni vzpomenete. V tento pro ni významný den můžete společně vyrazit do kavárny, zajít si do restaurace na jídlo nebo jít na procházku. U této příležitosti ji můžete předat dárek, a to v podobě krásného šperku, oblíbené květiny, kvalitní bonboniéry, lahve šampaňského či poukázku na masáž. 

Pokud máte přehled o používané kosmetice své maminky, darovat jí můžete i balíček oblíbené kosmetiky, milovaný parfém nebo tělové přípravky. 

Pakliže jste kreativní, můžete ke Dni matek své mamince dárek vyrobit sami. Překvapit ji můžete například svíčkou, domácím pečeným čajem, fotoalbem, náramkem nebo mýdlem.

Přáníčko 

Každou maminku nepochybně potěší přání od srdce. V případě, že tedy chcete mamince popřát ke Dni matek, zvolte kupované či vlastnoruční přáníčko. Je to osobnější než poslat přání v SMS zprávě. Využít můžete také krátkou básničku nebo slavný citát.

napsala Dana Klementová

zdroj: https://www.skutecnost.cz/rubriky/volny-cas/kdy-je-den-matek-darky-prani-basnicky-a-obrazky_879.html

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip