Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček plný energie a zažeňte jarní únavu

Vyhrajte balíček plný energie a zažeňte jarní únavu

19.4.2022 - MadlaJ

Jarní únavu zná důvěrně každý z nás. Chcete-li se s ní úspěšně poprat a získat zpět vitalitu, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia. Ten vám dodá potřebnou energii i minerály, které vám po dlouhé zimě chybí. Získáte tak zpět elán a chuť do dalších dnů.

Jarní únava není klasické vyčerpání. Podle lékařů jde o deficit vitaminů a dalších důležitých látek, který se projevuje snížením výkonnosti, psychickým i fyzickým vyčerpáním a také oslabením imunity. Na počátku jara totiž chybí tělu celá řada vitaminů a minerálů.

Hořčík sníží únavu a vyčerpání

Jedním z minerálů, který na jaře naše tělu chybí, je hořčík neboli magnesium. Ten přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Zároveň je důležitý pro energický metabolismus i správnou funkci nervového systému a svalů. Jeho dostatečný přísun pomůže snížit výskyt nepříjemných svalových křečí, které se mohou objevit při či po sportu. Oceníte jej však i v případě psychicky náročných dnů. Jeho ideálním zdrojem je doplněk stravy Naturevia Magnesium 1, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku. Balení obsahuje 90 tablet, takže vám vydrží tři měsíce.

Vitamin 'mládí'

Jestliže hořčík zažene únavu, pak koenzym Q10 vám dodá sílu a vitalitu. Tato životně důležitá látka, která se zařazuje k vitaminům, má klíčovou roli při tvorbě energie a prevenci buněčné degradace. Kolem 40 let se začne koenzym Q10 v těle citelně ztrácet a tento pokles je spojen s urychlujícím stárnutím a sníženou hladinou energie. Na mladistvou úroveň vás mohou vrátit doplňky stravy. Vyzkoušet můžete třeba Naturevia Koenzym Q10 Cardio, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10, selenu a vitaminů B a E, které společně pomáhají odstraňovat volné radikály, ochraňují buňky před jejich poškozením a tím i stárnutím. Budete-li jej užívat, budete mít potřebnou denní porci životabudiče s přehledem zajištěnou.

Díky této dvojici přivítáte jaro v plné síle a nebudete vědět, co je únava. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček přípravků, díky kterému zvládnete vše, co vás čeká, a získáte zpět svůj životní elán!

Co můžete vyhrát:

Získat můžete jeden ze tří balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Magnesium 1 a Koenzym Q10 cardio. Hodnota 1 výhry je cca 530 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Ludmila Pastorčáková - Orlová, Ilona Hněvsová - Kostelec u Holešova, Jarmila Baldíková - Komořany

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

telelot
29.6.2022 07:12

Dobrý den, kdy budou prosím vyhodnoceny soutěže z dubna, z května? Díky :o)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip