Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Tři pravidla, jak se obléct na první návštěvu u jeho rodičů

Tři pravidla, jak se obléct na první návštěvu u jeho rodičů

6.4.2022 - redakce Babinet.cz

Čeká vás první návštěva u jeho rodičů a vy stále váháte, co si na sebe máte obléct? Držte se těchto 3 pravidel a chybu zaručeně neuděláte. 

fotografie: Pexels

Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Rozhodně to nemusíte s přípravou outfitu na první návštěvu u rodičů svého partnera nikterak přehánět, na pár základních pravidel je ale dobré myslet. 

  • Vyhněte se vyzývavým kouskům
  • Dejte přednost střídmějším barvám
  • Pozor na výrazný make-up

Vyhněte se vyzývavým kouskům

Jestli je něco vyloženě nepřípustné, tak jsou to až příliš vyzývavé módní kousky. Minisukním, které téměř nic nezakryjí, extra hlubokým výstřihům až k pupíku a podvazkům se opravdu snažte raději vyhnout. Zkrátka se nesnažte být až příliš sexy. Vaše nastávající tchýně to totiž opravdu neocení, a tchána byste tak akorát mohla uvést do rozpaků. 

Vhodná nejsou ani trička s vulgárními potisky či až moc roztrhané oblečení. I když jsou prošoupané džíny trendy, pokud vám z kalhot leze celé koleno, není to zrovna ideální.

Dejte přednost střídmějším barvám 

Starší lidé nemívají v oblibě výrazné barvy, a je proto lepší se jim vyvarovat. Naopak dejte přednost těm méně nápadným, se kterými nemůžete nikdy nic pokazit. 

A je-li řeč o barvách, není tím myšleno pouze oblečení, ale také doplňky či vaše nehty. Svítivě žlutý či sytě červený lak proto raději vynechejte.

Pozor na výrazný make-up

Zvolit byste rozhodně měla i méně nápadné líčení. Kouřové stíny, silná oční linka a rudé rty by opět nemuseli působit nejlépe. Rozhodně to tedy neznamená, že se nemáte malovat, zkrátka ale raději upřednostněte běžné denní líčení, které hezky podtrhne vaši přirozenou krásu. 

napsala Dana Klementová

 

zdroj: https://www.prozeny.cz/clanek/prvni-navsteva-u-jeho-rodicu-26625

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
26.4.2022 23:27

Určitě dobré a praktické rady, ale myslím si, že pro tuhle příležitost je důležité obléct si to, v čem se člověk cítí příjemně a na nic si nehrát. Být prostě přirozeně svá, to udělá největší dojem:)

Další z magazínu

Náš tip