Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Znamení a jejich slabé stránky: Vztahovační Kozorozi a nerozhodné Váhy

Znamení a jejich slabé stránky: Vztahovační Kozorozi a nerozhodné Váhy

4.4.2022 - redakce Babinet.cz

Naše slabé stránky často na první dobrou vypadají jako kritika. Jako něco negativního. Neradi o nich mluvíme a už vůbec se nám nechce přiznávat se k nim. Slabé stránky však nejsou ničím nepříjemným. Dokonalý člověk neexistuje a slabé stránky máme naprosto všichni. A ať chceme nebo ne, polidšťují nás. O tom ví své například Býci, kteří se svou ukřivděností bojují dnes a denně.

fotografie: Freepik

Beran

Berani absolutně nemají problém s pravdomluvností. Hned vám řeknou, co si myslí. A to i tehdy, když nejde o zrovna dvakrát příjemné věci. Berani tak dokážou slovem zranit, aniž by si to uvědomovali. I když to nedělají schválně, někdy to zabolí.

Býk

Ukřivděnost a rozladěnost. To jsou nejslabší stránky osob ve znamení Býka. Býk má hned po náladě. Stačí, aby ho někdo známý na ulici přehlédl a nepozdravil, a už se s ním špatná nálada veze celý den. Z ní se Býk dostává jen velmi těžko.

Blíženci

Blíženci se zbytečně moc trápí věcmi, které nemohou ovlivnit. Neustále přemítají nad nějakými, coby kdyby a sami sobě způsobují ohromný stres. Dělají si už dopředu hlavu s tím, co se stane když… Často se pak vystresovaným Blížencům stává, že je skolí každá viróza.

Rak

Raci mají extrémně vybroušený šestý smysl. Rozhodně se nemůže stát, že před nimi dokážete něco skrýt či utajit. Slabou stránkou Raků je ale druhá strana tohoto daru. Raci mají tendence přejímat všechnu tíhu světa na sebe a okolí tím mohou jít dost na nervy.

Lev

Lvi ze sebe dávají příliš mnoho nesprávným lidem. Často pak trpí depresemi a nejsou schopni pochopit, proč jsou někteří lidé zlí. Rozhodně by si tak Lvi měli stanovit nějaké priority a rozhodnout se, koho by si měli ve svém životě ponechat a koho vyšachovat.

Panna

Největší slabinou Pann je neustálé přemýšlení. Panny neumí vypnout.  Ve většině případů jim to způsobuje problémy se žaludkem a mívají žaludeční vředy. Příliš přemýšlí a nedokážou přestat myslet na věci, které nejsou v jejich režii. To často vede i k problémům se spánkem.

Váhy

U Vah jde v souvislosti se slabými stránkami jednoznačně o nerozhodnost. Než se Váhy pro něco opravdu rozhodnou, trvá to neskutečně dlouho. Největší problém s tím mívá okolí Vah. Ač se to totiž nezdá, Váha ostatní svou nerozhodností velmi vysává.

Štír

Štíři umí být pekelně žárliví a není radno je provokovat. Když se k tomu přidá i jejich náladovost a emoční nestabilita, je lepší jít jim na chvíli z cesty. Štír je velice temperamentní, a když ho v afektu škádlíte, pořádně to schytáte.

Střelec

Střelec nevydrží na jednom místě a je to učiněný pytel blech. Potřebuje prostor, pohyb a vyžití. Jakmile nejsou tyto jeho potřeby naplněny, začne se chovat jako malé dítě. Vzteká se, z principu nesouhlasí a uráží se.

Kozoroh

Žádné jiné znamení není tolik vztahovačné, jako je tomu právě u Kozorohů. Stačí jedno špatné slovo a je po debatě. S Kozorohem není možné v komunikaci pokračovat, když ho jednou rozladíte. Kozoroh si toho spoustu bere osobně a hned se uráží.

Vodnář

Pro Vodnáře jsou typické výkyvy nálad. Rozčílí je každičká maličkost a hned vybouchnou. Okolí kolem nich občas musí našlapovat po špičkách, když chce mít klid. Stačí, aby se Vodnář špatně vzbudil, a je vymalováno. A to jejich okolí dobře ví.

Ryby

Ryby se rychle dostanou pod tlak. Ještě se ani nic neděje a Ryba už si maluje ty nejčernější scénáře. Samy sebe vystresují a začnou panikařit. Navíc se hodně vysilují tím, že se snaží tvářit, jako by se nechumelilo a úzkost spíše tutlají.

 

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://herway.net/these-are-your-biggest-weaknesses-according-to-your-zodiac-sign/

https://askastrology.com/weaknesses-of-the-zodiac-signs/

https://gostica.com/spiritual-lifestyle/biggest-weakness-zodiac-sign/

https://www.yourtango.com/2016297083/your-biggest-weakness-based-your-zodiac-sign-astrology

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip