Babinet.cz  /  Recepty  /  Komerční obsah  /  Vařte-pečte-smažte v jediném hrnci!

Vařte-pečte-smažte v jediném hrnci!

10.3.2022 - redakce Babinet.cz

Revoluce v kuchyni s geniálním pomocníkem s výmluvným názvem Cook4me+ (CY851130), čili, uvař mi! Tento digitální multifunkční hrnec vám pomůže uvařit snadno a rychle každodenní rodinné večeře, ale také slavnostní víkendové obědy. Stisknutím knoflíku jednoduše vyberte jeden ze 150 nahraných receptů pro předkrmy, hlavní jídla a dezerty, nebo si nastavíte vaření podle konkrétní ingredience. Pokud budete chtít, můžete přejít na ruční ovládání a připravit si vlastní recept pomocí jednoho ze šesti režimů, které jsou k dispozici: tlakové vaření, vaření v páře (včetně koše), program opékání, vaření, mírné vaření nebo ohřívání. Navíc nově můžete péct, grilovat, opékat a horkovzdušně smažit se speciálním nástavcem Tefal Extra Crisp Lid!

Extra Crisp Lid (EY150830) nabízí 4 automatické funkce a 1 manuální režim určený pro přípravu vlastních receptů, takže se zcela přizpůsobí vašim potřebám. Pracuje s technologií Extra Crisp, která se postará o výborné křupavé výsledky při široké škále pokrmů. Na víku můžete dokonce ve vteřině přepnout programy, například z vaření na grilování, a tím docílit toho, že výsledek bude krásně jemný uvnitř a křupavý na povrchu. Zamilujete se i do jeho rychlého předehřívání, které se ukázalo být o 30% rychlejší oproti klasickým troubám. Tefal Extra Crisp Lid navíc umožňuje pokrmy připravit jen na kapce oleje či zcela bez jeho použití. Většinu receptů navíc uvaříte do 15 minut.

Tefal Extra Crisp Lid je navíc naprosto praktickým doplňkem, je totiž velmi snadno omyvatelný, takže s úklidem po vaření nebudete ztrácet váš drahocenný čas a místo něj si můžete užít společné chvíle strávené s rodinou u jednoho stolu s vynikajícími pokrmy.

www.tefal.cz, www.homeandcook.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další recepty

Náš tip