Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Zahrada jako druhý obývací pokoj. Kombinace staromódních prvků a stylu vintage vaší zahradu zútulní

Zahrada jako druhý obývací pokoj. Kombinace staromódních prvků a stylu vintage vaší zahradu zútulní

30.3.2022 - redakce Babinet.cz

Zahrada v duchu vintage? A proč ne? Styl vintage je dnes na zahradách velmi oblíbený. Letní cibuloviny dokáží takovou atmosféru navodit a proměnit venkovní prostory v druhý obývací pokoj.

 

foto: se svolením iBulb

Tradiční

Máte rádi tradici? Oceňujete léty nabyté zkušenosti a vědomosti a máte slabost pro retro styl? Mnoho lidí se cítí nejlépe s věcmi, které důvěrně znají. Zahrada je ideálním místem pro nastolení tradiční atmosféry s využitím vašich oblíbených květin.

Harmonická

Kombinací staromódních prvků a stylu vintage vytvoříte zahradu současnosti. Získáte prostředí poskytující pocit bezpečí, kde si můžete posedět v útulných zákoutích. Rostliny, které jsou na zahradě již řadu let, mají velkou hodnotu a dostává se jim lásky a pozornosti. Kombinace s novou zelení ji mění v harmonický celek.

Útulno

Zahrada svou útulností může působit takřka jako druhý obývací pokoj. Letní cibuloviny, jako jsou jiřiny, šuškardy, lilie a begonie, tento pocit ještě umocňují. Zároveň hezky doplňují stávající výsadbu. Kombinujte letní cibuloviny v jemných, šedavě pastelových odstínech s tmavými, upokojujícími barvami.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip