Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Přátelství podle zvěrokruhu: Tvrdý Býk i upřímná Váha

Přátelství podle zvěrokruhu: Tvrdý Býk i upřímná Váha

4.3.2022 - redakce Babinet.cz

Známí a kamarádi se v našich životech proměňují. Když jde ale o přátele a skutečné blízké vazby, bývá to na dlouhé roky. S takovým přátelstvím se ale taky musí umět zacházet. A přesně to jde skvěle například citlivým Rybám, upřímným Vahám i divokým Lvům.

fotografie: Freepik

Beran

Berani se za vás budou bít do roztrhání těla, když jste jejich přátelé. Mají neutuchající tendence své nejbližší přátele chránit, vycházet jim maximálně vstříc a ustojí s vámi jakoukoliv krizi. Na přítele Berana se vždy můžete spolehnout.

Býk

Srdeční Býci k přátelství přistupují opatrně. Jako by si byli moc dobře vědomi toho, že jejich náklonnost a důvěru si ne každý zaslouží. Když už se k nim ale dostanete blíž a nezklamete je, získáte přítele na celý život. Byť tvrdého a přímočarého.

Blíženci

Blíženci jsou velmi moudří a možná i proto mají přátel méně. Nejsou totiž ochotni jen tak zbytečně plkat a to se spoustě lidem nelíbí. Blíženci nesnáší klepy a drby. Povrchní vztahy nejsou nic pro Blížence. Své skutečné přátele ctí a uznávají.

Rak

Raci mají za mladého života hromadu přátel a to je baví. Jsou rádi ve společnosti. Jak ale Rak stárne, pomalu mu dochází, že v souvislosti s přáteli nejde o kvantitu, ale o kvalitu. Než na to však Rak přijde, dost se spálí.

Lev

Lev absolutně nebude investovat čas do někoho, kdo si to nezaslouží. Umí podat pomocnou ruku, umí i vyslechnout, ale když ví, že to, co dotyčný říká, jsou nesmysly, končí. Lev si vybírá přátele, kteří váží slova a neplýtvají jeho časem.

 

Panna

Osoby v Panně jsou obzvláště skvělými přáteli. Hned vycítí, co je potřeba udělat. Aniž by se člověk musel doprošovat, okamžitě přiloží ruku k dílu. Nemocné kamarádce uvaří polévku nebo kolegyni pomůžou s pracovním restem. To vše bez ptaní.

Váhy

Máte li tajemství nebo trápení, o kterém opravdu nesmí nikdo vědět, ale potřebujete se svěřit či vypovídat, utíkejte za Váhou. Ta neřekne absolutně nic, i kdyby ji mučili. U Vah jsou vaše nejniternější pocity i tajnosti v bezpečí. Počítejte ale s jejich absolutní upřímností.

Štír

Štíři jsou zvláštní. Dlouho jim trvá, než k sobě někoho pořádně pustí. I když už jste jejich bližším přítelem, ani tehdy na vás svoje pocity nenavalí na povel. Na to si budete muset počkat. Jakmile ale u Štíra jako přítel projdete, je to navždy.

Střelec

Společnost Střelce miluje. Jejich humor je pro ostatní jako magnet. Není proto těžké se u žoviálních Střelců domnívat, že jejich přítel je vlastně každý. Opak je ale pravdou. Kamarádů mají Střelci hodně, přátel minimálně.

Kozoroh

Kozoroh umí být sám a tváří se dlouho tak, že přátele nepotřebuje. I když to tak na první pohled nevypadá, je to však citlivá duše, která přítele potřebuje jako sůl. To vám ale Kozoroh nikdy nepřizná. To musíte přijmout, vycítit, ctít a pak teprve jste tím vhodným adeptem na přátelství s ním.

Vodnář

Vodnáři jsou k neutahání. Pořád něco vymýšlí, chrlí na svět obrovskou spoustu nápadů a minutu neposedí. S Vodnářem je tak těžké držet tempo. Ale? To si Vodnář dobře uvědomuje a své přátele do ničeho nenutí. Nadchne je, ale nic nevynucuje.

Ryby

Vypovídat se nad kávou nebo u sklenky vína, dostat ze sebe vše, co nás trápí nebo si postěžovat, aniž by nás posluchač přerušoval. Přesně toto lze s Rybami zažít. Rozumí problémům ostatních a téměř se nestává, že by odmítly naslouchat.

 

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://bestpsychics.com/blog/zodiac-signs-and-friendships.html

https://astromix.net/blog/zodiac-friendship/

https://www.yourtango.com/2022348806/zodiac-signs-whose-friendships-start-grow-sun-jupiter-march-4-6-2022

https://askastrology.com/zodiac-signs/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip