Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Zdraví podle znamení zvěrokruhu: Lvi se hlídají, Váhy podceňují prevenci

Zdraví podle znamení zvěrokruhu: Lvi se hlídají, Váhy podceňují prevenci

26.2.2022 - redakce Babinet.cz

Zdraví máme jenom jedno. To sice víme všichni, ale ne všichni se o něj staráme tak, jak bychom měli. Některá znamení zvěrokruhu svému zdraví dají víc a jiná znamení své zdraví vyloženě zanedbávají. Někdo jde cestou prevence a někdo čeká, až jak se zdravotní problémy vyvrbí. Jak jsou na tom tedy v souvislosti se zdravím například Střelci? A kdo se umí skvěle léčit sám?

fotografie: Pexels

Beran

Berani mají zvláštní dar. Rychle rozpoznají, že se s jejich zdravím něco děje. A to často ještě mnohem dřív, než k nějakým zdravotním potížím skutečně dojde. Ničím výjimečným není dokonce ani to, že zdravotní problém vycítí i u ostatních.

Býk

Býk skáče z extrému do extrému. Jednou se o své zdraví Býk zajímá intenzivně a řeší každou maličkost, ale pak přijde doba druhého extrému, kdy se velmi zanedbává. I když Býk v takovém období cítí, že není v pořádku, návštěvu lékaře odkládá.

Blíženci

Osoby v Blížencích jsou většinou v parádní fyzické i duševní kondici. Padne li tak na ně zvýšená únava či jiný odklon od normálu, zpozorní. Své zdravotní problémy řeší včas a nemají problém s dodržováním doporučení lékařů.

Rak

Raci jsou mimořádně neukáznění pacienti. Nevydrží být chvilku v klidu a pořád něco vymýšlí. Udržet Raky v posteli je nadlidský výkon a nejtěžší to tak ve finále mají ti, kdo o ně v době nemoci musí pečovat. To už musí být, aby si Rak nemoc poctivě odležel.

Lev

Když jde o zdraví, Lvi jsou úžasně disciplinovaní. Dobře ví, co jim prospěje a co jim naopak škodí. Nepodceňují prevenci a většinou dělají všechno pro to, aby zdraví různě posilovali. Otužují se, vyhýbají se alkoholu a umí odolávat stresu.

 

Panna

Panny jsou vrby. Vždy jsou tu pro ostatní. Každého trpělivě vyslechnou, ale to se na nich zároveň i podepisuje. Okolí je vůči nim někdy bezohledné. Naloží na Panny svoje problémy a ty se s nimi pak musí vyrovnat samy. A to je oslabuje.

Váhy

Váhy jsou totálně laxní, když jde o prevenci. K lékaři Váhy chodí až na poslední chvíli, když už jim opravdu není dobře. Do té doby se s každým zdravotním neduhem chtějí porvat samy a dost toho podceňují. Věří ve vlastní léčbu nebo čekají, až problém vyšumí.

Štír

Štírům se dlouho zdravotní problémy vyhýbají. Málokdy se stane, aby je něco někde zabolelo. Pak se jim ale sejde všechno najednou a neví, co řešit dřív. Štíři pak dlouho běhají po doktorech, než se vše zase vrátí zpět do zdravých kolejí.

Střelec

Střelci si svým životním stylem často zadělávají na problémy sami. Například hodně Střelců výrazně ponocuje a spánek je pro ně luxus, který si málokdy dovolí. Přitom by zrovna odpočinek Střelci potřebovali jako sůl.

Kozoroh

Kozoroh je držák. Nemoci se Kozorohům vyhýbají obloukem a nic je neskolí. Bez povšimnutí často přechodí i to, co ostatní pošle rovnou do postele. Pozor by si ale Kozorozi měli dávat na léky, které berou. Hlavně na jejich množství, které si často uzpůsobují podle sebe.

Vodnář

Vodnáři jsou proslulí tím, že rozumí kdejaké bylině a znají jejich sílu. Pro Vodnáře není problém umíchat si vlastní léčivý čaj nebo sirup. Hned mají jasno v tom, co jejich tělo potřebuje. Neodmyslitelně k nim patří i pravidelná dávka vitamínů v podobě ovoce a zeleniny.

Ryby

Rybám by prospělo, kdyby samy sobě věnovaly mnohem více pozornosti. Mají ve zvyku ignorovat svoje zdravotní problémy. Když jde o ostatní, ženou marody k lékaři hned, ale na sebe nehledí. Stavět na první místo vlastní zdraví se Ryby zatím nenaučily.

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://www.popsugar.co.uk/smart-living/health-wellness-horoscope-2022-48661757?utm_medium=redirect&utm_campaign=US:CZ&utm_source=r.search.yahoo.com

https://www.vinaybajrangi.com/health-astrology.php

https://www.astrosage.com/2022/health-horoscope-2022-predictions.asp

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip