Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Hledáte dokonalá sluchátka s nekompromisním zvukovým podáním a potlačením hluku? Zvolte bezdrátová sluchátka EAH-AZ40 od značky Technics

Hledáte dokonalá sluchátka s nekompromisním zvukovým podáním a potlačením hluku? Zvolte bezdrátová sluchátka EAH-AZ40 od značky Technics

1.12.2021 - redakce Babinet.cz

Co dodat, skvělý čistý zvuk, absolutně bez šumu. Nová bezdrátová sluchátka EAH-AZ40 od značky Technics splní vše, co si posluchač může přát. Po upravení equalizeru v aplikaci zní všechno napříč žánry opravdu fantasticky.

Nízká hmotnost a dokonalá ergonomie

Sluchátka jsou malinká a mají skvělý tvar. Váhově jsou akorát a materiál je příjemný pevný, matný plast. V uších sedí parádně a to i díky tomu, že jsou dodávána se čtyřmi velikostmi gumovych špuntů, talkže ty „své“ si opravdu každý vybere. Jsou vybavena novými mikrofony, které díky své technologii aktivně zachycují a redukují okolní hluk, abyste mohli vést nerušený hovor i v hlučném prostředí nebo při práci z domova. Ženy jistě ocení, že sluchátka jsou dostupná ve třech barevných provedeních – stříbrná, růžovozlatá a černá.

Nabíjecí pouzdro nikde neskřípe, pant pouzdra i magnet jsou pevné. Udávaná kapacita baterie 7,5h a 25 h včetně pouzdra naprosto souhlasí a to i s ohledem na malou velikosti sluchátek.

Sluchátka se ovládají dotykem buď na levém nebo pravém sluchátku, různou kombinací doteků a přidrženi. Nabízí klasické funkce jako ovládání hlasitosti, předchozí/následující skladba, stop/play, přijmout hovor, hlasový asistent, ambient sound. Tyhle kombinace stisků se dají v aplikaci, která je ke sluchatkům, nastavit dle libosti.

Jediná jedinou „nevýhodou“ je , že dotykové ovládání je až moc citlivé a při manipulaci jsem občas spustila nějakou funkci, kterou jsem nechtěla.:-) Dále aplikace nabízí equalizer , stav baterie, režimy okolního zvuku, najít sluchátka , test mikrofonu, vypnutí led indikátorů, a další drobná nastaveni.

Jako dárek pro milovníky hudby je to opravdu ta nejlepší volba

MOC: 3 799 Kč

 

napsala Renáta Řeháková

více na  technics.com/cz/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz