Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Dlouho očekávaný HONOR 50 konečně v předprodeji! Zaujme špičkovým foťákem, rychlým nabíjením a prémiovým designem

Dlouho očekávaný HONOR 50 konečně v předprodeji! Zaujme špičkovým foťákem, rychlým nabíjením a prémiovým designem

1.11.2021 - redakce Babinet.cz

HONOR dnes odstartoval předprodej prvního vlogovacího telefonu HONOR 50, který nabídne 108MPx hlavní fotoaparát, 66W rychlonabíjení, nádherný design inspirovaný přírodou a nechybí mu ani Google služby. Do 14. listopadu je navíc v rámci předprodeje k dispozici za akční cenu. Zatímco verze 6 GB RAM + 128 GB ROM standardně vychází na 12 990 Kč a verze 8 GB RAM + 256 GB ROM na 14 990 Kč, v rámci předprodeje je HONOR 50 dostupný za pouhých 11 490 Kč, resp. 13 490 Kč. Na výběr jsou tři barevná provedení Frost Crystal, Emeral Green a Midnight Black.

 

Pokročilá kamera pro natáčení videí jako od profesionála

HONOR 50 reaguje na rychle rostoucí trend natáčení krátkých videí a posouvá zážitek z tvorby na zcela novou úroveň. Na přední straně je vybaven 32MPx fotoaparátem s 90°[1] úhlem, se kterým lze zachytit záběr ve velmi vysoké kvalitě i když je na pozadí více lidí, nebo rozsáhlá scenérie. Na zadní straně má čtyři kamery s 108Mpx[2] hlavním fotoaparátem, 8Mpx širokoúhlou kamerou, 2MPx makro kamerou a 2Mpx hloubkovou kamerou. Kombinace různých čoček tak zajišťuje fotografie a videa vždy v ultra vysoké kvalitě, a to i v noci.

Součástí duálních fotoaparátů je také AI (umělá inteligence) pro rychlé přepínání mezi jednotlivými kamerami pomocí šesti režimů Multi-video. Zároveň je s HONOR 50 možné využívat přední a zadní kameru současně a tvořit tak prvotřídní obsah, který by dříve zvládl jen profesionál. Kromě toho fotoaparát nabízí také nejrůznější vychytávky jako je beauty režim, širokoúhlé focení, možnost pořizovat fotografie přímo z videa nebo příběhové šablony, které záběry pořádně okoření. Tím to ale nekončí, při natáčení videa lze využít také bezdrátová Bluetooth sluchátka[3], která se dají použít jako externí mikrofony pro dosažení ještě lepšího příjmu zvuku. 

Design duálního prstence řadí HONOR 50 mezi nadčasovou klasiku

HONOR 50 ztělesňuje prvotřídní a jedinečný design, který odráží nejnovější trendy. Na přední straně má ultratenký rámeček a 2,5D lesklé sklenění hrany na horní i spodní straně displeje. Hladký povrch je tak příjemný jak vizuálně, tak při držení v ruce.

Když je HONOR 50 nakloněn proti světlu, vytváří v různých lomech světla nádherné odlesky jako třpytící se diamant a stává se tak perfektním módním doplňkem, který se hodí k jakémukoliv oblečení.

Design duálního prstencového fotoaparátu na zadní straně se skládá ze dvou soustředných kruhů a odkazuje na klasickou zrcadlovku se dvěma objektivy. Zadní fotoaparát tak připomíná dvojici očí, které uživatelům pomáhají lépe vidět svět kolem sebe. Design nového modelu HONOR 50 je inspirován šperkařskou manufakturou luxusních šperků, a proto hlavní fotoaparát doplňuje podél okraje nadčasový kovový prstenec.

Ohromující displej pro pohlcující a příjemný zážitek ze sledování

Nový HONOR 50 má 6.75”[4] OLED displej se 75o[5] zakřivením, který podporuje Full HD rozlišení 2340 x 1080. Displej dokáže zobrazit neuvěřitelných 1,07 miliard barev a pokrývá 100 % barevného gamutu DCI-P3, tudíž garantuje ohromující obraz, ostré detaily a pohlcující barevný zážitek při každém pohledu.

HONOR 50 má až 120 Hz obnovovací frekvenci obrazovky a vzorkovací frekvenci dotyku 300 Hz[6], což zajišťuje vysokou rychlost odezvy displeje a sledování videa nebo hraní her je pokaždé výjimečným zážitkem. Navíc mohou uživatelé upravovat obnovovací frekvenci na základě akcí prováděných na obrazovce a šetřit tak spotřebu energie.

Rychlé nabíjení a vylepšený procesor

Jednočlánková baterie s dvojitou smyčkou umožňuje HONOR 50 celodenní nepřetržité používání baterie 4300 mAh[7], která se pyšní 66W[8] technologií HONOR SuperCharge. Dokáže se tak dobít až na 70 % za pouhých 20 minut[9].

HONOR 50 využívá prémiový čip Qualcomm SnapdragonTM 778G 5G a ve srovnání s předchozí generací se tak výkon CPU a GPU navýšil o 45 % a výpočetní výkon AI dokonce o 123 %[10]. HONOR 50 podporuje grafickou kartu GPU Turbo X, která garantuje vysoký výkon i během intenzivního vytížení jako je např. hraní náročné hry.

Magic UI 4.2 vytváří všestranné uživatelské prostředí

HONOR 50 je vybaven vylepšeným uživatelským rozhraním Magic UI 4.2, které podporuje rychlé přepínání mezi obrazovkami, nebo pomáhá se sdílením obrazu mezi dalšími zařízeními. Výrazně tak zvyšuje komfort při práci v kanceláři, na homeoffice, při studiu nebo pro sdílení obsahu s přáteli.

HONOR 50 přináší personalizované, zábavné a interaktivní prostředí, které nabízí řadu přizpůsobitelných aplikací a vizuálních prvků zobrazovaných na ploše.

Barva, ceny a dostupnost

HONOR 50 jde za hranice běžných barev a nabízí nadčasová barevná provedení, která nepodlehnou ani neustále měnícímu se trendu módy. Na výběr jsou tři provedení včetně Frost Crystal, který je inspirován sněhovými krystaly a vytváří vybroušený povrh jako pravý diamant. Dále stylové provedení Emerald Green a elegantní Midnight Black.

Nádherný mobilní telefon HONOR 50 s prémiovou výbavou fotoaparátů je v rámci předprodeje k dostání za akční ceny. Zatímco standardní cena verze 6 GB RAM + 128 GB ROM vychází na 12 990 Kč a verze 8 GB RAM + 256 GB ROM na 14 990 Kč, v rámci předprodeje je HONOR 50 dostupný za pouhých 11 490 Kč, resp. 13 490 Kč. Zákazníci tak nyní mohou výrazně ušetřit a využít zvýhodněný předprodej až do 14. listopadu 2021.

Pro vice informací prosím navštivte oficiální stránky HONOR na www.hihonor.cz.

------------------------------------------------------------------------------------------------

[1] 90° je fyzická specifikace kamery, skutečný úhel záběru se může lišit.

[2] Hlavní fotoaparát nabízí 108Mpx. Pro fotografie ve vysokém rozlišení nabízí režim „HIGH-RES“.

[3] Bezdrátové nahrávání zvuku podporují pouze některé typy sluchátek TWS. Některé typy TWS sluchátek nemusí být podporovány. Pro více informací kontaktujte servisní oddělení HONOR.

[4] Obrazovka HONOR 50 má kulatý rohový design. Při měření podle standardního obdélníku je úhlopříčka obrazovky 6,57 palce (skutečná vizuální plocha je o něco menší).

[5] Data jsou z laboratoře HONOR.

[6] Na rozhraní různých aplikací a herních obrazovkách se může obnovovací frekvence obrazovky a vzorkovací frekvence dotyku mírně lišit.

[7] Kapacita baterie HONOR 50 je typická hodnota a jmenovitá kapacita baterie je 4200 mAh.

[8] HONOR 50 podporuje maximálně 66W kabelové nabíjení, je vyžadována 66W nabíječka HONOR a kabel. Skutečná rychlost nabíjení se může lišit v závislosti na podmínkách prostředí a dalších faktorech.

[9] Údaje o nabíjení pocházejí z výsledků testů laboratoře HONOR. Testování proběhlo při teplotě 25℃ a relativní vlhkosti 45% až 80% s 66W nabíječkou HONOR a originálním nabíjecím kabelem. Baterie měla při zahájení nabíjení 3 % při vypnuté obrazovce telefonu. Skutečné údaje o nabíjení se mohou lišit v závislosti na produktech, zvyklostech používání a faktorech prostředí.

[10] Testovací data pocházejí od Qualcommu a porovnávaným testovacím objektem je Qualcomm Snapdragon 765G.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip