Babinet.cz  /  Tvůrčí dílna  /  Přírodní materiály  /  Spadaného listí je všude plno. Vyrobte si působivou podzimní dekoraci díky této přírodnině

Spadaného listí je všude plno. Vyrobte si působivou podzimní dekoraci díky této přírodnině

21.10.2021 - redakce Babinet.cz

V naší tvůrčí dílně jsme zvyklí tvořit ledacos. Od věnců, přes nenáročná aranžmá až po kompozice z bělených šišek, například. Vždy jsme také potřebovali trošku času, fantazie a materiálu. Také jsme nešetřívali lepidlem, bělidlem, nebo silikonem. Vždy jsme museli mít po ruce také nějaké ty nůžky, stuhy, mašle, korálky a doplňkové dekorace. Sušili jsme, namáčeli, barvili, vařili i míchali. Podzimní čas však kvapí, a vy jste si možná stále ještě nestihli vyrobit nic z toho, co jsme pro váš již připravovali. Byť nestihli, ale měli jste v úmyslu stihnout. A tak si dnes ukážeme tu nejjednodušší dekoraci, která ještě na poslední chvíli vdechne vaší domácnosti světlo a útulno v podzimních pošmourných dnech.

Ohromná výhoda této dekorace dřímá v její dostupnosti a v minimálních nákladech. Vše, co na podzimní ozdůbku potřebujete, vám v těchto dnech leží v nepřeberném množství přímo u nohou. A tak se absolutně nestresujte tím, že váš interiér zel po čas podzimu prázdnotou. S touto dekorací můžete ještě vše zachránit a užít si tematického kousku. Pusťte se do práce a vyrobte si těchto rozzářených lístkových dekorací, kolik jen chcete.

Na výrobu podzimní dekorace budete potřebovat:

  • Skleničky, které už k ničemu nepotřebujete (pokud jich vám spousta někde leží jen proto, že na nich jsou etikety a odrazuje vás jejich pracné odstraňování, vezměte si na pomoc ocet a horkou vodu. Etikety se v této směsi po skle bezpracně svezou)
  • LED světýlka
  • Listí

Jak budete při výrobě podzimní dekorace postupovat:

  • Nasbírejte si listí a nechte ho prosušit
  • Naskládejte si následně listí do skleniček
  • Pak už chybí jen poslední krok. Tím není nic jiného, než proložit lístky LED světýlky libovolné barvy a svícínek si vystavit

 

Napsala Bára Klímová

Zdroj: redakce

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tvůrčí dílny

Náš tip