Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Mezinárodní den žen jako oslava ženskosti

Mezinárodní den žen jako oslava ženskosti

1.3.2021 - redakce Babinet.cz

Blíží se Mezinárodní den žen, který letos připadá na pondělí. Pojďme si 8. března společně připomenout tenhle mezinárodně uznávaný svátek, který sahá až do roku 1908, kdy švadleny v New Yorku začaly stávkovat a dožadovaly se volebního práva. Milé odvážné ženy, děkujeme vám! Jestli svátek uznáváte nebo ne, ženu můžete obdarovat přece kdykoliv. Nelámejte si hlavu, Dedoles má mnoho inspirace i k této příležitosti.

Dodejte jarním dnům šmrnc a zkuste to s nadkolenkami. V první jarní dny může teplota ještě překvapit, a tak vsaďte na teplé dlouhé ponožky až nad kolena. Vytvořte si vlastní kombinaci se šortkami nebo kratší sukní, aby se vzory vyjímaly. Máte ráda zvířátka nebo spíš zvolíte divoké květy či jemná růžová srdíčka? Ať už se rozhodnete jakkoliv, rozhodně bude váš den veselejší.

Dedoles, veselé nadkolenky, materiál: 82% bavlna, 16%polyamid a 2% elastan, cena od 224,-

Vyhlížíte jaro a těšíte se na první teplé dny? Sáhněte po silonkových ponožkách. Vypadají skvěle v kombinaci se šaty i kalhotami a rozhodně oživí výsledný outfit. Vybírejte z krásných drobných vzorů květin, hvězd, srdíček nebo roztomilých barevných puntíků.

Dedoles, veselé silonkové ponožky, materiál: 31% polyamid, 5% elastan, 64% polypropylen, cena od 118,-

Jestli chcete sáhnout po odvážnějším dárku, vsaďte na spodní prádlo – stylové, hravé a pohodlné. Kromě dámských kalhotek vyzkoušejte obdarovat své blízké ženy také dámskými trenýrkami – hit pro pohodlí na doma. Jako v bavlnce po celý den a zítra znova, s novým veselým motivem. Vyčarujte dobrou náladu 7 dní v týdnu, vybírejte z jednobarevných nebo veselých motivů zvířátek, květin i srdíček.

Dedoles, veselé dámské kalhotky, materiál: 95% bavlna a 5% elastan, cena od 129,-

Dedoles, veselá dámské trenky, materiál: 100% tkaná bavlna, cena od 369,-

Pro každou ženu máme něco, díky těmto veselým papučím na doma se budou cítit nejenom komfortně a celý den budou chodit s úsměvem na tváři. Stačí vybrat oblíbený motiv a spustit šíření hravosti všude, kde v nich vykročí.

Dedoles, veselé papuče, materiál: vrchní část 100% terylén, podšívka 100% terylén, podrážka 100% termoplastická guma, cena od 499,-

 

 

Udělejte si radost a pomozte

Zapojte se do Ponožkové výzvy a pomozte šířit informovanost, odstraňovat bariéry a předsudky, které mezi námi přetrvávají. Přijetí lidí s Downovým syndromem do společnosti, šance na běžné vzdělání anebo příležitost na práci ještě stále není u nás samozřejmostí. Právě díky informovanosti a pozitivnímu příkladu z osobní zkušenosti se můžeme i my stát šiřiteli porozumění a respektu k rozdílnosti. Ponožková výzva se každoročně koná 21. března a spojuje se se Světovým dnem Downova syndromu. V tento den se na znamení oslavy lidské jedinečnosti nosí dvě různé ponožky.

#PonozkovaVyzva #WDSD21 #Connect #Dedoles #DownuvSyndrom

 

K MDŽ volte radost! Váš Dedoles!

fotografie: Dedoles

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip